Zabiegi SPA dla panów są jednym z najszybciej rozwijających się trendów w świecie SPA. Współczesny mężczyzna ma obecnie do pokonania wiele wyzwań.

Data dodania: 2009-06-04

Wyświetleń: 1782

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie tylko kobiety startują w wyścigu po urodę, płeć brzydsza również powinna zatroszczyć się o kondycję i dobry wygląd. Mężczyzna XXI wieku, to mężczyzna zadbany. Na potwierdzenie tego hasła coraz więcej ośrodków odnotowuje duże zainteresowanie panów zabiegami relaksującymi, kosmetycznymi i zdrowotnymi.

Obecnie specjalnie przygotowane męskie pakiety usług stają się standardem w SPA, które chcą zdobywać coraz większą grupę klientów. Panowie wybierają pobyt z zabiegami, gdy zdają sobie sprawę, że mogą w ten sposób nie tylko odpocząć, ale także uzyskać profesjonalne porady dotyczące zdrowia czy dowiedzieć się jak uniknąć problemów typowych dla nich, np. łysienia. Renomowane obiekty dbają o potrzeby skóry mężczyzn i używają produktów kosmetycznych przeznaczonych właśnie dla panów - często są to preparaty bardzo delikatne, pozbawione silnych aromatów, o "męskich" nutach zapachowych.

W SPA mężczyźni znajdą profesjonalną poradę, szeroką ofertę zabiegów relaksujących, odprężających, ujędrniających oraz energetyzujących. Oferta przygotowana jest przede wszystkim dla nowoczesnych panów żyjących w stresie, którzy nie przeznaczają zbyt wiele czasu na pielęgnację.

Specjalne zabiegi opracowane z myślą o mężczyznach pozwolą odpocząć po stresującym dniu, odzyskać energię, a zarazem zadbać o właściwe odżywienie i poprawę kondycji męskiej skóry:

- ZABIEGI KOSMETYCZNE
Dla skóry wrażliwej, podrażnionej, podatnej na zapalenie mieszków włosowych.

- ZABIEGI ANTYSTRESOWE
Zabieg łączący w sobie naturalne składniki, które stymulują metabolizm komórkowy, poprawiają krążenie i detoksykację organizmu. Stosowany miejscowo rozgrzewa określone partie ciała, powoduje rozluźnienie, zmniejszenie napięcia i relaks. Zabieg polecany szczególnie dla osób zestresowanych i przemęczonych.

- ZABIEGI ENERGETYZUJĄCE
Zabieg, który dzięki zawartości aktywnych składników na bazie mikronizowanych alg przynosi poprawę elastyczności i jedrności skóry. Dzięki wysokiej zawartości protein i krzemu wzmacnia, zmiękcza i wygładza skórę. Dodatkowe wykorzystanie aromaterapii przynosi powrót sił witalnych i poprawę samopoczucia.

- MASAŻ KLASYCZNY
Masaż rozluźniający tkankę mięśniową i pobudzający układ krążenia. Poprawia funkcjonowanie wszystkich układów i narządów, zwłaszcza aparatu mięśniowo-stawowego. Poprzez pobudzenie krążenia i przemiany materii znosi objawy chorobowe takie jak: ból, obrzęk, przykurcz oraz zapobiega powstawaniu zrostów.

- MASAŻ SPORTOWY
Silny i energiczny masaż częściowy. Przyśpiesza regenerację organizmu po wysiłku fizycznym. Wspomaga leczenie kontuzji sportowych, przygotowuje do treningu.

- SPA DLA BIZNESMENA
Nowością jest przygotowywanie spotkań biznesowych w salonach SPA. Prywatne imprezy z ekskluzywnymi zabiegami i atrakcjami w relaksującym klimacie sprawiają, że biznes staje się przyjemnością, a rozmowy na szczycie z pewnością przybiorą pozytywny obrót.

Zadbany i pełen energii mężczyzna to nie tylko osoba zwiększająca swoje szanse u płci przeciwnej, ale także mężczyzna odnoszący sukcesy na innych płaszczyznach, również zawodowych. W związku z tym, panowie, juz najwyższy czas przełamać stereotypy o babskim SPA i zadbać o siebie tak, jak to czynią panie.


Tekst i opracowanie: D.W.
Częściowe źródło: Turówka, WySpa Pobierowo

................................................................................................................................

Pakiety SPA dla panów dostępne są tutaj:
http://www.wyspazdrowia.pl/spa/pakiety_dla_panow
Licencja: Creative Commons
0 Ocena