Chyba niewiele osób spodziewało się tego, że w XXI wieku e-książki opanują świat i że będą wykorzystywane na każdej szerokości geograficznej.Obecnie możemy w Internecie znaleźć wiele księgarni, które umożliwiają zakup książek w formacie cyfrowym.

Data dodania: 2009-05-31

Wyświetleń: 2018

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Co więcej – powstają nawet nowoczesne urządzenia czy programy, takie jak Zinio Reader, które umożliwiają odczytywanie e-booków.

W polskim Internecie mnóstwo osób prowadzi swój przyszłościowy biznes, w którym kluczowe są e-booki różnego rodzaju. W cyfrowych księgarniach możemy obecnie znaleźć nie tylko e-prasę, czy e-książki, ale również audiobooki-nowoczesne kursy językowe czy poradniki z różnych dziedzin.

Praktycznie każdy może w dzisiejszych czasach korzystać z takich internetowych księgarni, w których można znaleźć ciekawe tytuły, takie jak chociażby Gazeta Wyborcza, Wprost, Ja i Cele, Motywowanie pracowników, Ja Wam Pokażę!, czy Seksualny klucz do kobiecych emocji. W większości księgarni można znaleźć oczywiście dużo więcej ciekawych tytułów, które warte są zainteresowania.

Jedną z najlepszych księgarni w Internecie jest przyszłościowa księgarnia E-ksiazka24.pl, która proponuje całą masę ciekawych działów publikacji, w których znaleźć można nie tylko książki audio, e-gazety czy kursy mp3, ale również wiele poradników, podręczników, książek niemiecko czy anglojęzycznych. Księgarnia ta umożliwia zakup naprawdę taniej literatury i pobieranie darmowych publikacji, które mogą zachęcić do kupna innych pozycji z oferty.

Księgarnia ta jest przykładem doskonałego rozwiązania dla osób, które cenią ekologię i nie chcą marnować papieru korzystając z papierowych wersji książek. Wszystkie e-gazety, każdy e-book, e-prasa czy ksiażki pdf to sposób na to, by chronić środowisko poprzez korzystanie z elektronicznych wersji publikacji.

Zapraszamy do odwiedzenia powyższej księgarni, a także do korzystania z elektronicznych publikacji, które są sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, ochronę środowiska i zdobywanie wiedzy z zakresu wielu ciekawych tematów. Cyfrowe publikacje to sposób na nowoczesny styl życia i bycie “na czasie”, dlatego zapraszamy do czytania i słuchania nowoczesnych książek.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena