Last Minute - promocja książek audioZgodnie z zapowiedziami jutro (28.04.2009) startuje akcja Last Minute. Promocja będzie trwała równo 4 tygodnie.

Data dodania: 2009-04-27

Wyświetleń: 2352

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kryminał i sensacja - przy zakupie 3 książek z tej kategorii otrzymuje się 1 wybraną przez siebie książkę gratis. Hasło tej akcji to “Kup 3 dostaniesz 4-tą gratis”. Gratisową książkę wyślemy w formie kodu po dokonaniu zamówienia przez klienta. Oczywiście w interesie każdego jest, aby klienci zamawiali za jednym razem, jak najwięcej książek audio.

Poradniki - przy zakupie poradników za minimalną sumę 50 zł - klient dostanie od nas 25 zł w punktach, do wydania na kolejne zakupy. W sumie więc 50% z tego co wyda wraca do niego z powrotem. Promocja działa na każdą wieokrotność 50 zł, czyli za 100 zł dostaje się 50 zł, za 200 zł dostaje się 100 zł itd.

Literatura piękna (obyczajowe) - szczegóły niebawem…

Literatura faktu i reportaże - szczegóły niebawem…

Książka audio od zaraz!

Internet ogromnie zwiększył dostępność książek audio, oferując błyskawiczny dostęp do przyjaznego formatu jakim jest wersja elektroniczna książki audio udostępniana w postaci pliku MP3 do błyskawicznego pobrania w najlepszych sklepach internetowych na świecie i w Polsce takich jak np. www.nexto.pl. W Stanach Zjednoczonych, państwach Europy Zachodniej oraz ostatnio w Polsce zainteresowanie książkami mówionymi od lat stale rośnie. Świadczy o tym wartość rynku audiobooków (w USA sięgająca rocznie niemal dwóch miliardów USD) oraz trzykrotny przyrost ich oferty w Polsce. Krajowe publikacje coraz częściej pojawiają się wraz z ich odpowiednikami właśnie w wersji audio, a na przykład w USA dzieje się tak praktycznie ze wszystkimi bestsellerami.

Dzisiaj właściwie nie znajdziemy już tematyki, która nie byłaby dostępna na książce audio. W USA ilość tytułów audio przekracza już 50 tysięcy. Literatura piękna, literatura faktu, sensacja, kryminał, poradniki, kursy językowe czy nawet książki kucharskie to tylko niektóre kategorie tematyczne, w których znajdziemy tysiące książek audio. Wiele z nich znajdziemy do pobrania od zaraz w największym polskim sklepie z audiobookami http://e-ksiazka24.pl. Szerzej pojęte nagrania audio są również z powodzeniem popularyzowane w polskich publicznych i komercyjnych rozgłośniach radiowych (ostatnio na przykład Teatr Radia TOK FM) a na świecie chociażby w BBC Radio.

AKCJA TRWA OD 28 KWIETNIA PRZEZ 4 TYGODNIE , CODZIENNIE NISKIE CENY SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ NA

http://e-ksiazka24.pl

OKAZJA DNIA:

http://e-ksiazka24.pl/okazja-dnia.xml

Licencja: Creative Commons
2 Ocena