Obserwator - to nazwa nowej usługi oferowanej przez największą w Polsce Giełdę Biznes Ofert OPENKontakt.com. Pozwala ona na przeglądanie wszystkich ofert z widocznymi danymi do kontaktu.

Data dodania: 2009-04-22

Wyświetleń: 2139

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nowe narzędzie znacznie zwiększa możliwości użytkowników portalu. Korzystając z niego będą mogli przeglądać wszystkie oferty we wszystkich wersjach językowych - z widocznymi danymi teleadresowymi. Co ważne - także wszystkie zamieszczone przez użytkownika odpowiedzi na oferty innych osób korzystających z portalu będą wyświetlone z widocznymi danymi do kontaktu. Dodatkowo zostaną wyróżnione ramką, dzięki czemu będą bardziej zauważalne wśród innych odpowiedzi.

- W tych trudnych czasach przedsiębiorcy coraz częściej myślą o optymalizacji kosztów, szukaniu tańszych usług i dostawców. Giełda Biznes Ofert jest miejscem, które doskonale może im w tym pomóc, a służy temu również nasza nowa usługa Obserwator - mówi Bartłomiej Niewiński, właściciel Giełdy. - Dzięki niej przedsiębiorcy mogą korzystać z gotowych ofert współpracy, poza tym mają tu ich największy wybór. A my po prostu ułatwiamy pierwszy kontakt między przedsiębiorstwami.

Dodatkowo w usłudze „Obserwator” dostępne jest publikowanie zdjęć oraz zlecanie tłumaczeń ofert.

Oferty opublikowane w ramach „Obserwatora” wyświetlane są z danymi teleadresowymi widocznymi tylko dla użytkowników posiadających pełen płatny dostęp. Inni użytkownicy mogą wykupić narzędzie „Obserwator” lub odpowiedzieć bezpłatnie na zamieszczane oferty.

Więcej informacji o nowej usłudze można znaleźć na stronie OPENKontakt.com. Przypomnijmy o tym, że to największa w Polsce Giełda Biznes Ofert, która obecnie ma prawie 8 milionów ofert i ponad 850 tys. użytkowników. Tylko w ubiegłym roku na giełdzie pojawiło się ponad 2,2 mln ofert, głównie z Polski, Niemiec, krajów rosyjskojęzycznych i Stanów Zjednoczonych.

Codziennie na Giełdzie pojawia się ponad 8 tysięcy nowych ofert. Jak widać, jest to ogromna platforma wymiany biznesu z różnych krajów. Obecnie w polskim internecie nie ma portalu, którego użytkownicy zamieszczaliby codziennie nawet porównywalną liczbę ofert biznesowych.

Właścicielem Giełdy jest firma BV Kontakty Międzynarodowe, jeden z liderów polskiego e-biznesu. W portfelu jej usług znajdują się m.in. portale Biznes-Klasa.pl. (portal społecznościowy), Ibai.pl (zajmujący się szkoleniami internetowymi dla firm), Szu.pl (system hostingowy) oraz Banner2Businnes (pierwszy bezpłatny system wymiany bannerów).

Sylwester Sacharczuk

Licencja: Creative Commons
0 Ocena