Replyforall to innowacyjny dodatek do Firefox'a. Za jego pomocą, możemy dodać do swojego konta na Gmailu charytatywne sygnaturki. Owe sygnaturki, generują prawdziwe pieniądze na wybraną przez nas organizację charytatywną.

Data dodania: 2009-04-12

Wyświetleń: 1916

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative CommonsAby wspomóc ciekawą organizację charytatywną, nie zawsze musimy wydawać własnych pieniędzy. Przykładem akcji, która nie wymaga nakładów finansowych jest Pajacyk. Istnieje jednak znacznie więcej podobnych akcji, a Replyforall wśród nich na prawdę "świeci".

Aby przystąpić do tego ciekawego programu, wystarczy założyć konto, a następnie pobrać mały dodatek do Firefoxa. Za pomocą dodatku, możemy doklejać bannerowe sygnaturki do naszych wiadomości emailowych (tylko html). Każda sygnaturka wspiera inną, znaną organizację charytatywną. Łącznie jest ich osiem. Część z nich walczy z chorobami (AIDS, rak), inne pomagają dzieciom czy zwierzętom. To od nas zależy, którą wybierzemy.

Każda z sygnaturek zawiera nasz podpis, informacje o fundacji na którą zbieramy pieniądze oraz malutką reklamę. To właśnie za wysyłanie tych reklam, zyskujemy pieniądze na cele charytatywne. Pomaganie jest całkowicie pasywnie. Każda wysłana wiadomość, dolicza się do statystyk naszego konta. Wewnątrz ustawień, możemy więc zobaczyć jak bardzo pomogliśmy i ile np. czystej wody dostarczyliśmy ludziom z Krajów Trzeciego Świata. Dzięki temu, pomoc jest na prawdę satysfakcjonująca.

Akcje charytatywne, jeszcze nigdy nie były tak proste i ciekawe jak w Replyforall!
Licencja: Creative Commons
0 Ocena