Profil Użytkownika

Śnieżynki styropianowe w zimowym wystroju

Rodzaj: Artykuł

Mimo upalnego lata, niektóre firmy prężnie pracują nad przygotowaniem do okresu Bożego Narodzenia. Czas świąt jest nie tylko momentem na odpoczynek ale przede wszystkim motorem napędowym dla wielu firm. Niektóre firmy już teraz przygotowują ozdoby na nadchodzące święta. Warto się dowiedzieć co będzie dominowało w tegorocznej aranżacji

Pomysły na aranżacje weselne

Rodzaj: Artykuł

Przygotowanie dekoracji weselnych wymaga przede wszystkim pomysłu i pieniędzy. Poczas przygotowań do tej uroczystości jednak często brakuje funduszy na odpowiednie przygotowanie aranżacji. Weselne ozdoby styropianowe mogą być odpowiednią alternatywą dla tradycyjnych zdobień.

Ciekawe alternatywy na ozdoby komunijne

Rodzaj: Artykuł

Maj jest okresem wzmożonych przygotowań do Pierwszej Komunii. Poza odpowiednim strojem, fryzurą czy urządzoną imprezą ważna jest także aranżacja kościoła. Jak tego dokonać nie nadwyrężając przy tym portfela?

Profil

Konrad Kasznia

Autor
Zajmuję się tworzeniem kompozycji wystrojowych dla mieszkań. Szeroko pojęta branża aranżacji wnętrz oraz dekoracji weselnych i okazjonalnych. Wykonuję ozdoby ze styropianu, lubię się dzielić swoją wiedzą na temat sztukaterii.
Artykułów:
11
Kod partnerski:
/p:69722

Data urodzenia:
1991-10-17
Dołączył:
2015-10-17 15:38:47
Miasto:
Jawornik Polski

Ostatnie logowanie:
15-07-2017