Profil Użytkownika

Najpopularniejsze kwiaty balkonowe

Rodzaj: Artykuł

W okresie wiosenno-letnim nasze balkony mogą zamienić się w wielokolorowe zakątki. Posadzenie kilku roślin odmieni jego wygląd i sprawi, że będzie się prezentował dużo lepiej, my natomiast zyskamy piękny widok za oknem. Przedstawiamy najpopularniejsze kwiaty balkonowe.

Wpływ diety na naszą urodę – co jeść, a czego unikać?

Rodzaj: Artykuł

Codziennie stosujemy różnego rodzaju kremy, balsamy i odżywki, które mają poprawić wygląd naszej skóry. Sięgamy także po suplementy diety, których zadaniem jest wzmocnienie naszych włosów i paznokci. Nasza uroda w największym stopniu uzależniona jest jednak od spożywanych przez nas produktów spożywczych.

Pomysłowe prezenty na Dzień Matki

Rodzaj: Artykuł

26 maja to dzień wyjątkowy, w którym możemy podziękować naszym mamom za trud włożony w nasze wychowanie. Każda mama na pewno doceni nawet najmniejszy prezent, dla większości z nich liczy się bowiem przede wszystkim pamięć. W tym dniu warto jednak zaskoczyć swoją mamę nietypowym prezentem, aby na jej twarzy zagościł prawdziwy uśmiech. 

Żylaki – jak z nimi walczyć?

Rodzaj: Artykuł

Żylaki są problemem powszechnym, który dotyka aż 68% kobiet i 57% mężczyzn. Często traktowane są wyłącznie jako niedoskonałość kosmetyczna, jednak tak naprawdę są chorobą, którą można zwalczyć. Istnieją sprawdzone sposoby, dzięki którym zminimalizujemy pojawianie się pajączków i żylaków na naszych nogach.

4 kroki do pięknego trawnika

Rodzaj: Artykuł

Zadbany trawnik jest wizytówką naszego ogrodu. Aby uzyskać zadowalające efekty należy jednak wykonać niezbędne prace. Przedstawiamy 4 najważniejsze kroki do założenia bujnego i zielonego trawnika.

Profil

Marta Bednarek

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:52129

Data urodzenia:
1998-05-26
Dołączył:
2015-03-07 10:59:43

Ostatnie logowanie:
02-06-2015