Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Kiedy osiągnęłam w życiu to co sobie zaplanowałam (rodzina, dzieci, kierownicze stanowisko w firmie z kapitałem zagranicznym)- poczułam że brakuje mi czegoś istotnego. Brakowało mi marzeń. Zajęta rodziną i pracą przestałam zwracać uwagę na to czego sama chcę od życia. Dzieci zaczęły dorastać, dotychczasowa praca przestała mnie pasjonować - postanowiłam odszukać swoje marzenia. Odnalazłam je a wraz nimi radość życia, którą chcę się dzilić z innymi.

Moja praca to

szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego, uczę także j. angielskiego, tłumaczę wartościowe książki i artykuły, doradzam klientom jako broker.

Moje zainteresowania

Odkrycia dotyczące rozwoju osobistego i psychiki, polityka, taniec, śpiew, literatura, poezja, różne rodzaje aktywności fizycznej.

Pokaż więcej
Zaplanuj radosne życie

Zaplanuj radosne życie

Kiedy wyrastamy z dziecięcej beztroski coraz mniej radości jest w naszym życiu. Przytłoczeni codziennymi obowiązkami, źle pojmowaną odpowiedzialnością,  trudnymi sytuacjami w kontaktach z innymi i zbytnim krytycyzmem wobec siebie samych - coraz rzadziej widzimy uśmiech na swojej twarzy. Czy tak musi być? Oczywiście że nie! 

Zanim będzie za późno

Zanim będzie za późno

Każdy odpowie z pewnością że chce, by jego dzieci cieszyły się zdrowiem i dobrym samopoczuciem do późnej starości. Jednak wyniki badań wskazują, że z roku na rok coraz większa grupa nastolatków cierpi na dolegliwości, na które uskarżali się 60-latkowie.Jaka jest tego prawdziwa przyczyna i co możemy zrobić, by ratować sytuację ?

Profil

Jadwiga Borkiet

Autor
Napisz wiadomość

Kiedy osiągnęłam w życiu to co sobie zaplanowałam (rodzina, dzieci, kierownicze stanowisko w firmie z kapitałem zagranicznym)- poczułam że brakuje mi czegoś istotnego. Brakowało mi marzeń. Zajęta rodziną i pracą przestałam zwracać uwagę na to czego sama chcę od życia. Dzieci zaczęły dorastać, dotyc ...

Artykułów:
12
Kod partnerski:
/p:4434

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2007-12-29 23:33:53
Województwo:
Łódzkie

Ostatnie logowanie:
09-08-2010