Profil Użytkownika

Profil Użytkownika

Stara sprzedaż z nowej perspektywy

Rodzaj: Artykuł

Sprzedaż produktu czy usługi to transakcja obustronna, dlatego zarówno kupujący jak i sprzedający, po zakończeniu tego procesu powinni być zadowoleni. Czy takie zjawisko ma miejsce na co dzień? Jak sprawić, aby miało? Janie niesie to za sobą korzyści? Jak dzięki zmianie podejścia podnieść swoje wyniki? O tym wszystkim w artykule poniżej.

Zarabianie przez internet

Rodzaj: Artykuł

Widziałeś już zapewne dziesiątki sposobów zarabianie pieniędzy przez internet. Jeśli próbowałeś chociaż kilku, to wiesz, że nie działają. Ale czy warto się poddać? Czy naprawdę nie istnieje żaden sposób na legalne zarobienie pieniędzy przez internet? Przeczytaj 10 kroków, przez które powinieneś przejść, aby zarobić realne pieniądze on-line.

Wymarzona praca. Jak ją zdobyć?

Rodzaj: Artykuł

Jeżeli szukasz pracy, koniecznie przeczytaj kilka wskazówek dotyczących pisania CV i zachowania na rozmowie kwalifikacyjnej. Artykuł napisany został przez przedsiębiorcę dlatego czytając go, będziesz miał szansę na chwilę "usiąść po drugiej stronie biurka". Czego tak naprawdę oczekujemy od potencjalnych pracowników? Zapraszamy do lektury.

Fala ataków na WOŚP - dlaczego?

Rodzaj: Artykuł

Druga niedziela stycznia 2014r. To nie tylko 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale również seria burzliwych dyskusji na temat uczciwości tego przedsięwzięcia. Skąd to się wzięło? Jaką wartość wnosi do naszego życia?

Profil

Level Up

Autor
Nasza firma zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu: - motywacji - budowania relacji - wywierania wpływu - budowania pewności siebie - rozwoju osobistego - technik sprzedaży
Artykułów:
16
Kod partnerski:
/p:31126

Data urodzenia:
1990-09-13
Dołączył:
2013-09-20 14:29:08
Miasto:
Trzebinia

Ostatnie logowanie:
06-04-2016