Profil Użytkownika

Kiedy krytykujesz, patrzysz w lustro.

Rodzaj: Artykuł

Krytyka, plaga współczesnego świata, współczesnego społeczeństwa. Na pewno zdarzyła Ci się sytuacja, kiedy dotknęła Cię mniej lub mocniej krytyka z czyjejś strony. Oczywiście smak krytyki jest rozmaity, może być ciepłą, czułą wskazówką przyjaciela, który mówi lub pisze do Ciebie z akceptacją i zrozumieniem.

Co przenika nasze ciała...

Rodzaj: Artykuł

niezadowolenie, smutek, zniechęcenie lub jakaś inna energia, która sprawia, że czujesz kulę u nogi... Czujesz zatrzymanie w działaniu, monotonię, rutynę...może nic Tobie się nie chce i nie wiesz jak znów ruszyć...albo po prostu utknęłaś/utknąłeś w martwym punkcie- strefie komfortu. Jest bezpiecznie, bo przewidywanie, ale bez spełnień.

Wpływ POLA ENERGETYCZNEGO, w którym przebywasz.

Rodzaj: Artykuł

Chwila refleksji..... Rozejrzyj się wokół Siebie. Zobacz, co Ciebie otacza - jakie przedmioty, kolory, pomieszczenia, a co kluczowe i najważniejsze - jacy ludzie. Daj sobie parę dobrych minut, najlepiej spisz to na kartce. Czy czujesz kolo Siebie wystarczającą przestrzeń dla swojej życiowej kreatywności?

Uwolnij ciało od napięć i uzdrów je

Rodzaj: Artykuł

Niemal każdy czuł kiedyś ból w którymś odcinku kręgosłupa, miał spięty kark czy "kij od miotły" w plecach. Ale pewnie nie tylko... napięciom przeróżnego stopnia ulega całe ludzkie ciało. Sposób na uzdrowienie ciała i przy okazji ducha jest, można by rzec, prozaiczny, lecz jakże często pomijany - to skuteczny relaks.

Profil

Anna Sobocińska

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:30324

Data urodzenia:
0000-00-00
Dołączył:
2013-06-21 18:20:00
Miasto:
Gdańsk
Województwo:
Pomorskie

Ostatnie logowanie:
25-08-2016