Profil Użytkownika

Czym jest umowa franczyzy?

Rodzaj: Artykuł

Umowa franczyzy jest prawnie wiążącym dokumentem, w którym znajdują się prawa i obowiązki dotyczące zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy. Przed podpisaniem umowy franczyzowej, należy uzyskać jak najwięcej informacji na temat franczyzy, w stopniu takim jak to jest tylko możliwe.

Podatki w Unii Europejskiej

Rodzaj: Artykuł

Polska, jako kraj będący członkiem Unii Europejskiej musi stosować wiele zasad finansowych oraz prawnych dostosowanych do całej Wspólnoty. Niby nie ma jednego wspólnotowego prawa na terenie krajów UE, ale jest wiele przepisów prawa, które Polska podobnie jak inne kraje należące do Unii Europejskiej musi stosować.

4 rekwizyty niezbędne w pracy każdego szefa kuchni

Rodzaj: Artykuł

Telewizyjne programy w ostatnim czasie bardzo mocno angażują się w budowanie świadomości Polaków na różnych płaszczyznach. Jedni uczą śpiewać, drudzy pokazują jak opiekować się dziećmi i jak je wychowywać, jeszcze inni uczą sprzątać, a jeszcze inni gotować i przyrządzać pyszne potrawy.

4 pomysły na urozmaicenie przyjęcia weselnego

Rodzaj: Artykuł

Wesele to czas, kiedy para młoda chce poczuć się wyjątkowo. Nic dziwnego, w końcu to ich święto i czas, jaki mogą wykorzystać na świetną zabawę i spotkanie z najbliższymi. Takie prawdziwe przyjęcie weselne nie może obejść się bez dodatkowych atrakcji. Dobrze byłoby pomyśleć o nich wcześniej i dokładnie je zaplanować, aby nie być niemile zaskoczonym

Profil

Michał Steciak

Autor
Zajmuję się szeroko rozumianym webdesignem oraz grafiką użytkową, jestem specjalistą ds. SEO & SEM oraz copywriterem.
Artykułów:
9
Kod partnerski:
/p:19256

Data urodzenia:
1987-05-24
Dołączył:
2011-03-14 09:40:03
GG:
5006259
Miasto:
Zawiercie

Ostatnie logowanie:
04-05-2015