Profil Użytkownika

Zainteresowania

kocham kino, spacery po urokliwych starówkach, pisanie

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

wymiernych korzyści zawodowych ;)

Lubię gdy

przychodzą do mnie moje koty

Pokaż więcej

Wady i zalety pracy zdalnej

Rodzaj: Felieton

Przygodę z copywritingiem rozpoczęłam już ponad rok temu. Jednym z pierwszych zleceń jakie otrzymałam było napisanie tekstu o wadach i zaletach pracy zdalnej. Dzisiaj przeczytałam tekst jeszcze raz i wiem, że teraz mogę napisać znacznie więcej z własnego doświadczenia.

Taniec - lekiem na całe zło

Rodzaj: Artykuł

„Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia. Jest samym życiem”. Havelock Ellis

Efedryna lek i doping w jednym

Rodzaj: Artykuł

Efedryna jest wykorzystywana przez Chińczyków od wielu tysięcy lat. Substancja jest organicznym związkiem chemicznym, pochodną fenyloetyloaminy. Jest wykorzystywana w medycynie w leczeniu niedociśnienia związanego z narkozą, do leczenia astmy, gorączki lub przeziębienia, poza tym jest stymulantem, czyli środkiem pobudzającym. Środek ma szerokie spektrum zastosowania.

Tatry z dziećmi

Rodzaj: Artykuł

Wędrówki górskie po malowniczych Tatrach nie są zarezerwowane tylko dla samotnych dorosłych. W góry może wybrać się także cała rodzina zabierając na piesze wycieczki swoje latorośle.

Profil

Katarzyna Pietruszewska

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:163615

Data urodzenia:
1980-08-25
Dołączył:
2018-07-21 19:34:43
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
01-10-2019