Profil Użytkownika

Jak zerwać z chłopakiem?

Rodzaj: Artykuł

Rozstanie - temat bardzo trudny i dla wielu z nas, bolesny. Niemalże każdy człowiek przynajmniej raz w życiu doświadczył odrzucenia. Co jednak, gdy to my jesteśmy tą odchodzącą stroną? Jak w możliwie bezbolesny sposób zerwać z chłopakiem (mężem, kochankiem)?

Jak poderwać chłopaka?

Rodzaj: Artykuł

Chociaż jesteś atrakcyjną, młodą kobietą, świetnie się ubierasz, a Twoja figura z powodzeniem mogłaby pojawić się na okładkach kolorowych pism, brakuje ci powodzenia u płci przeciwnej. Zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje, często doszukując się w sobie różnych "niedoskonałości". A zatem - jak poderwać chłopaka?

Porady na piękne włosy

Rodzaj: Artykuł

Pewnie każda z was zadawała w salonie fryzjerskim pytanie o pielęgnację włosów. Co robić, aby mieć piękne włosy? Ponieważ porad fryzjerskich jest wiele, zbiorę je w tym tekście. W końcu posiadanie pięknych włosów jest miłe dla właścicielki, ale także dla fryzjera, który się do tego przyczynił.

Konkursy ekologiczne

Rodzaj: Artykuł

Jednym z najlepszych sposobów na propagowanie świadomości ekologicznej wśród młodych ludzi jest zachęcanie ich do udziału w ciekawych konkursach ekologicznych. Udział w takim konkursie nie tylko przynosi wiedzę i satysfakcję, ale i stanowi zalążek do wzrostu wielu nowatorskich - i nierzadko doskonałych - pomysłów!

Porady fryzjera

Rodzaj: Artykuł

Wiele kobiet - zbyt wiele - uważa, że nauczy się jak farbować włosy w domu. Dobry fryzjer powie, że to głupie - wcale nie dlatego, że ucieka mu zarobek: domowa koloryzacja włosów po prostu rzadko się udaje! Ale jeśli KONIECZNIE uparłaś się żeby ufarbować włosy sama, przeczytaj profesjonalne porady fryzjerskie - nie pożałujesz!

Profil

JOO

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:14071

Data urodzenia:
1973-08-10
Dołączył:
2010-02-12 22:06:57
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
05-10-2010