Profil Użytkownika

O sobie

Z zawodu jestem technikiem instalacji sanitarnych , od wielu lat prowadzę też remonty kompleksowe - mieszkań , domów , sklepów itp. Przez wiele lat prowadziłem firmę instalacyjno-remontową . Kilka lat pracowałem na Cyprze , w Niemczech , na Islandii , we Włoszech . Wyszkoliłem kilkunastu uczni - obecnie samodzielnych rzemieślników . Obecnie pragnę podzielić się z zainteresowanymi moją wiedzą i doświadczeniem praktyka. Zajmuję się też zarabianiem w Internecie.

Praca

Zarabianiem w internecie

Zainteresowania

Nowoczesne technologie budowlane , komputery , zarabianie przez internet .

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

Że moje artykuły będą widoczne szerzej niż tylko na mojej stronie i przyciągną więcej czytelników . I tym samym pomogę większej ilości osób w uporaniu się z remontem czy modernizacją ich domu czy mieszkania. Jak i tym którzy chcą założyć własny biznes w Internecie.

Pokaż więcej

Domowe sieci komputerowe

Rodzaj: Artykuł

Każdego dnia zwiększa się ilość komputerów w naszych domach i mieszkaniach. Powszechny dostęp do sieci internetowej jest już faktem, nie marzeniem wielu - jak to było jeszcze kilka lat temu, gdy infrastruktura była słabo rozbudowana. A dostawcą internetu do naszych domów był monopolista TPSA.

Internetowi naciągacze.

Rodzaj: Artykuł

Na stronach internetowych, co rusz pojawiają się oszuści i naciągacze. Słynne już przekręty "afrykańskie", ze spadkami i tym podobnymi machlojkami (kasyna, loterie), znajdują coraz częściej swoich naśladowców i na naszym polskim podwórku. Słynna i głośna sprawa portalu "pobieraczek" - wykiwaczek. Są nowi naciągacze.

Chcę pieska!!! I co dalej?

Rodzaj: Artykuł

Bywają różne motywy skłaniające nas do podjęcia decyzji o kupnie psa. Najczęściej są to decyzje podjęte pod presją dzieci. Czasami jest to decyzja impulsywna - żal nam psiaka, no to go kupimy(bazar). Takich nieprzemyślanych momentów jest więcej.

Profil

Coopernik

Autor
Napisz wiadomość
Zarabianiem w internecie
Artykułów:
23
Kod partnerski:
/p:13352

Data urodzenia:
1958-01-02
Dołączył:
2009-11-16 10:59:05
GG:
6729814
Skype:
coopernik2
Miasto:
Toruń

Ostatnie logowanie:
06-06-2012