Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Z zawodu jestem technikiem instalacji sanitarnych , od wielu lat prowadzę też remonty kompleksowe - mieszkań , domów , sklepów itp. Przez wiele lat prowadziłem firmę instalacyjno-remontową . Kilka lat pracowałem na Cyprze , w Niemczech , na Islandii , we Włoszech . Wyszkoliłem kilkunastu uczni - obecnie samodzielnych rzemieślników . Obecnie pragnę podzielić się z zainteresowanymi moją wiedzą i doświadczeniem praktyka. Zajmuję się też zarabianiem w Internecie.

Moja praca to

Zarabianiem w internecie

Moje zainteresowania

Nowoczesne technologie budowlane , komputery , zarabianie przez internet .

Po Artelis spodziewam się…

Że moje artykuły będą widoczne szerzej niż tylko na mojej stronie i przyciągną więcej czytelników . I tym samym pomogę większej ilości osób w uporaniu się z remontem czy modernizacją ich domu czy mieszkania. Jak i tym którzy chcą założyć własny biznes w Internecie.

Pokaż więcej
Domowe sieci komputerowe

Domowe sieci komputerowe

Każdego dnia zwiększa się ilość komputerów w naszych domach i mieszkaniach. Powszechny dostęp do sieci internetowej jest już faktem, nie marzeniem wielu - jak to było jeszcze kilka lat temu, gdy infrastruktura była słabo rozbudowana. A dostawcą internetu do naszych domów był monopolista TPSA.

Internetowi naciągacze.

Internetowi naciągacze.

Na stronach internetowych, co rusz pojawiają się oszuści i naciągacze. Słynne już przekręty "afrykańskie", ze spadkami i tym podobnymi machlojkami (kasyna, loterie), znajdują coraz częściej swoich naśladowców i na naszym polskim podwórku. Słynna i głośna sprawa portalu "pobieraczek" - wykiwaczek. Są nowi naciągacze.

Profil

Coopernik

Autor
Napisz wiadomość

Z zawodu jestem technikiem instalacji sanitarnych , od wielu lat prowadzę też remonty kompleksowe - mieszkań , domów , sklepów itp. Przez wiele lat prowadziłem firmę instalacyjno-remontową . Kilka lat pracowałem na Cyprze , w Niemczech , na Islandii , we Włoszech . Wyszkoliłem kilkunastu uczni - obe ...

Artykułów:
23
Kod partnerski:
/p:13352

Data urodzenia:
1958-01-02
Dołączył:
2009-11-16 10:59:05
Telefon:
695078277
GG:
6729814
Skype:
coopernik2
Miasto:
Toruń
Województwo:
Kujawsko-pomorskie

Ostatnie logowanie:
06-06-2012