Profil Użytkownika

Jak sprzedać auto?

Rodzaj: Artykuł

Co roku, po świętach Bożego Narodzenia możemy zaobserwować powtarzający się trend sprzedaży wielu pamiątek, sprzętów AGD, nietrafionych prezentów. Po kosztownej Wigilii, Sylwestrze i prezentach, wielu Polaków sięga po drastyczniejsze sposoby rozwiązywania problemów finansowych, takich jak sprzedaż auta.  

Architekt wnętrz – jak dobrze wybrać?

Rodzaj: Artykuł

Coraz więcej osób urządzając swoje domy decyduje się na usługi architektów wnętrz. Usługa uznawana dawniej za ekskluzywną i bardzo drogą, więc przeznaczoną dla wyższych sfer, dziś spopularyzowała się i podbija wnętrza. Jednak jak wybrać dobrego projektanta i kiedy go szukać?

Rozliczenie dotacji unijnych

Rodzaj: Artykuł

Przyznane dotacje unijne to połowa sukcesu. Aby prawidłowo zakończyć cały proces należy odpowiednio rozliczyć taka dotację. Jeśli nie wykona się tej czynności w sposób prawidłowy może być konieczne zwrócenie przyznanych środków i opłacenie surowej kary za niedotrzymanie umowy.

Biuro rachunkowe, na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Rodzaj: Artykuł

Zdecydowana większość przedsiębiorców korzysta z usług księgowych. Dzięki temu mają pewność, że ich sprawy finansowe zostaną profesjonalnie dopilnowane. Rozliczanie się jest skomplikowaną procedurą, dlatego warto jest ją zlecić fachowcom. Jak zatem znaleźć godne uwagi biuro rachunkowe?

Zakopane czy warto?

Rodzaj: Artykuł

Nadeszła zima, Zakopane tłumnie atakowane jest przez turystów głodnych specjałów stolicy Polskich gór oraz stoków narciarskich. Ale czy ta zimowa gorączka jest tego warta?

Profil

Iwona Jędrasik

Autor
Artykułów:
50
Kod partnerski:
/p:13096

Data urodzenia:
1995-10-08
Dołączył:
2009-10-08 20:52:33

Ostatnie logowanie:
17-06-2015