Czy wyobrażałeś sobie nieraz siebie, na niemal bezludnej plaży, lub odwrotnie: na gorącej plaży, gdzie można do woli bawić się, opalać i kąpać w ciepłym morzu?

Data dodania: 2007-05-09

Wyświetleń: 3859

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

 A może raczej wolisz mniej cukierkową scenerię: wielka ulewa a Ty wśród niej, w dżungli, z garstką znajomych i przewodnikiem, chronicie się w szałasie własnoręcznie zbudowanym, nocami zaś ledwo unikacie ostrych pazurów groźnych zwierząt.                                                                           
                                                                                                                                                                                                                                                              
Inna możliwość: pustynia i Ty, mierzący się z jej bezkresem, mknący samochodem terenowych po największych zaspach piaskowych, radzący sobie z wielką falą piachu podczas burzy. Tak, tylko wcześniej trzeba tam jakoś dojechać, pokonać setki, tysiące czy miliony kilometrów. Jednak teraz nie ma z tym problemu. Do każdego z wymarzonych miejsc możesz polecieć. I to jak!? Za niewielką cenę, w komfortowych warunkach, i bardzo szybko. Jedyną rzeczą, którą powinieneś się teraz zająć, to rezerwacja biletu na Twój wymarzony lot.
                                                                                                                                                                                                                                                           
Z jakimi liniami lotniczymi polecisz? Może z Central Wings lub z Ryanair? I z jakiego lotniska odlecisz? Może będzie to Szwederowo a może Okęcie albo lotnisko we Wrocławiu? Jeśli wylatujesz z Wrocławia, możesz polecieć z tanią linią Sterling, zwłaszcza, jeśli wybierasz się podziwiać fiordy i zaczerpnąć chłodniejszego powietrza Skandynawii. A może wybierzesz lot z Austrian Airlines? Masz naprawdę duży wybór i mnóstwo marzeń może się w końcu spełnić.

Licencja: Creative Commons