W chwili obecnej w dobie kryzysu finansowego kolejki w urzędach pracy rosną z dnia na dzień, wiele firm i fabryk ogranicza wydatki do minimum i skraca tydzień pracy, co bardzo negatywnie wpływa na wysokosć zarobków zwykłych pracowników. W tej sytuacji ludzie zaczynają szukać sposobu na pozyskanie dodatkowych dochodów i tu na pomoć im może przyjść internet, który proponuje różne możliwości. Dowiedz się jakie...

Data dodania: 2009-02-26

Wyświetleń: 1985

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Może to, o czym będzie ten artykuł niektórym może wydawać się banalnym lub nawet naiwnym czy wręcz śmiesznym, ale dla wielu kobiet w mojej sytuacji może okazać się szansą na dodatkowe pieniądze nie wychodząc z domu do codziennej pracy. Jestem młodą matką przebywającą na urlopie wychowawczym. Tak się złożyło, że musiałam zostać w domu i zaopiekowac się córeczką. Nie żałuję tej decyzji! Te chwile, spędzone z dzieckiem, nie uważam za stracone, jak to twierdzą niektórzy z mojego otoczenia. Nie powiem, że pozostanie w domu i wychowywanie dziecka jest łatwą sprawą, gdyż oprócz zmagania się z codziennymi trudnościami dochodzą i liczne wyrzeczenia i liczne ograniczenia. Nie użalam się nad sobą z powodu tych drobiazgów – wszystko przede mną i nie będę rozpaczać z powodu nieobejrzanego filmu w kinie lub wyjścia do kawiarni z koleżanką. To wszystko nigdzie nie ucieknie, a moja córeczka już nigdy nie będzie miała 2 latka i ten czas na zawsze przeminie. Ja chcę cieszyc się moim szczęściem!
Jedyna rzecz, która nas z mężem czasami niepokoiła to sytuacja finansowa. Jak wiadomo, na urlopie wychowawczym dostaje się albo marne grosze albo nic. Ja należę do tej drugiej grupy. Postanowiłam więc coś zrobic w kierunku polepszenia naszych finansów. Musiałam wymyśleć coś, co nie przeszkodziłoby mi zajmować się dzieckiem. Przemyślałam wiele możliwosci ,ale żadna nie była realna dla mnie. Aż któregoś dnia w rozmowie z koleżanką, która mieszka na stałe we Włoszech i również siedzi w domu z dzieckiem, dowiedziałam się, że zaczęła ona swój biznes w internecie w ramach programu partnerskiego. Nie miałam wtedy pojęcia na czym to wszystko polega. Ona natomiast w bardzo prosty sposób wytłumaczyła mi podstawowe pojęcia. Wiedziałam wtedy, że to właśnie może być jakaś szansa dla mnie. Skoro działa to tam, to u i nas w Polsce również musi coś takiego być. Podstawowym atutem dla mnie był fakt, iż aby zacząć działalnośc nie trzeba inwestować własnych pieniędzy, być super informatykiem i można prowadzić wszystko w domu. Wystarczy komputer, internet i dobre chęci! A możliwości jest dużo! Co prawda nie wszystkie programy są zgodne z moim światopoglądem lub moimi przekonaniami – takie po prostu omijam. Ale niektóre są ciekawe i pożyteczne. Staram się wybierać takie z których chętnie bym sama korzystała będąc zwykłym klientem, które pomogą ludziom zaoszczędzic nie tylko pieniadze ale i cenny czas. Teraz porównując ceny w sklepach tradycyjnych z tymi ze sklepów partnerskich internetowych widzę ile przepłacamy oraz ile pieniędzy nam ucieka! Obserwując zwiększający się z każdym dniem ruch w moich sklepach dochodzę do wniosku, że coraz więcej Polaków dostrzega korzyści płynące z internetowych zakupów. A więc bez wątpiena sklepy internetowe mają wielką przyszłość! A skoro tak, to i członkowie programów partnerskich będą mieli sporo pracy i duże zyski. Ale zaczynać trzeba już dziś aby jak najszybciej zaistnieć na rynku i zdążyć poznać wszystkie szczegóły tego biznesu. Na poczatek mogę zaproponować zapoznanie się z następującymi programami, które już istnieją na rynku od jakiegoś czasu i zdobyły zaufanie wielu klientów.

otwieramy prasa, czasopisma, książki
escpartners
escpartners
złoty program partnerski
Życzę abyście tak jak ja odnalezli swoją drogę w e-biznesie w postaci odpowiedniego programu partnerskiego i oodnieśli wielki sukces w tej dziedzinie!

Nie zezwalam na zmianę linków
Licencja: Creative Commons
0 Ocena