Kosz cargo wydaje się być nieodłącznym elementem nowoczesnej, dobrze zaprojektowanej kuchni. Trudno się dziwić, że rozwiązanie to cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Co warto wiedzieć na temat koszy cargo i kiedy warto po nie sięgnąć?

 

Data dodania: 2023-02-20

Wyświetleń: 246

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jakie praktyczne zastosowanie ma kosz cargo?

Kosz cargo - sposób na wykorzystanie przestrzeni w kuchni

Cargo to określenie wywodzące się z języka hiszpańskiego. Oznacza ładunek morski lub lotniczy. Ma to sens, bo w kuchni kosze cargo służą właśnie do przechowywania swego rodzaju ładunku - produktów spożywczych naczyń, garnków itd. 

Podstawowym atutem kosze cargo jest to, że zapewnia on łatwy dostęp do całej przestrzeni użytkowej danej szafki kuchennej. Montowany jest bowiem na specjalnych prowadnicach. 

Gdzie sprawdzi się kosz cargo?

Przede wszystkim kosze cargo świetnie sprawdzają się w przypadku przestrzeni problematycznych - szafek narożnych, wąskich półek itd. Pozwalają na wykorzystanie całego dostępnego miejsca. 

Kosze cargo są świetnym uzupełnieniem wysokich i wąskich szafek typu słupki. W ten sposób można w kuchni przechowywać produkty, które nie mieszczą się w standardowych szufladach i stworzyć swego rodzaju spiżarnię.

Także i małe szafki zyskują na funkcjonalności po zamontowaniu w nich koszy cargo. To świetne rozwiązanie w niewielkich pomieszczeniach, w których każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. 

Gdzie można zamontować kosz cargo?

Tak naprawdę kosz cargo montować można w różnych typach szafek - narożnych, wysokich, dolnych, górnych. Każdy bez problemu znajdzie rozwiązanie idealne do swojej kuchni. W tym celu zajrzeć na stronę producenta koszy cargo - tmy.pl

Kosze cargo to rozwiązanie niepozorne, ale bardzo przydatne. Potrafią zmienić sposób korzystania z kuchni. Dzięki nim utrzymanie ładu w szafkach staje się o wiele prostsze. Wiele osób rezygnuje z koszy cargo z uwagi na to, że jest to dodatkowy wydatek. Jednak należy to raczej traktować jak inwestycję w wygodę. Poza tym kuchnię urządza się raz na wiele lat. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena