Drzewo rodowe jest podobne swym kształtem do drzewa żyjącego w naturze, do jego układu korzeni i gałązek oraz pnia.

Data dodania: 2023-02-06

Wyświetleń: 343

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Człowiek jest podobny do drzewa. Nasz system nerwowy i energetyczny jest kształtem podobny do drzewa. Czerpiemy pokarm z ziemi i nieba aby żyć, podobnie jak drzewa. Korzenie są zanurzone w glebie i czerpią z niej soki oraz mikroelementy dla całego drzewa. Liście natomiast czerpią energię z nieba czyli z przestrzeni.

Jesteśmy jako ludzie podobni swoją strukturą energetyczną do drzewa. Kobiety to żeńska i ziemska energia, bo rodzą swoje potomstwo. Mężczyźni są podobni do konarów i gałązek oraz liści. Mężczyzna zapładnia fizycznie i mentalnie żeńską energię aby rodziła, nie tylko dzieci ale też marzenia. Te dwie energie tworzą taniec życia i mogą wspólnie wszystko stwarzać. Jest moc Nieba i Ziemi w połączeniu. Ziemska energia jest czarna, bo jej nie widać, natomiast męska energia biała i widoczna. Pośrodku są wszystkie odcienie barw.

Dużo ludzi otacza się czarnym kolorem, bo chcą napełniać się żeńską energią. Kobiety w parze zasilają facetów w materialną energię tworzenia w materii. Im bardziej mężczyzna jest oddany swej kobiecie, tym lepiej mu się w życiu powodzi i odwrotnie. Brak zasilania u mężczyzny przez żeńską energię, może go totalnie zniszczyć, jeśli była partnerka źle mu życzy. Tak dzieje się w przypadku alkoholików czy narkomanów. Kobieta materialnie zawsze poradzi sobie, bo ma tej energii w przewadze, około 70%, a tylko 30 % męskiej. Harmonijne połączenie mężczyzny i kobiety daje pełnię, gdzie wszystko jest stwarzane siłą myśli i czynów w materii. Mężczyzna wzrasta przy kobiecie, a kobieta przy mężczyźnie, jeśli relacja jest prawidłowa.

Będąc niekompletnym człowiek może stać się wampirem i ciągnąć energię od innych ludzi. Jedynym wyjściem jest pokochać siebie, gdyż miłość jest żywiołem drzewa, stąd można stać się kompletnym. Łączyć w sobie te dwie energie i stać się całym drzewem z energią męską i żeńską w równowadze po 50%. Drzewo symbolizuje ciało człowieka, gdzie pień to tors, korzenie czyli nogi – to związek z ziemią, a gałęzie to niebiańska energia; ręce i głowa. Głowa i włosy są antenami zbierającymi algorytmy z przestrzeni. Im dłuższe włosy, tym większa intuicja sczytywania kodów kosmicznych, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych.

Rozpuszczone włosy zbierają wszystko co jest wokół, natomiast warkocz czy spięte razem, są skierowane na osiągnięcie celu działania czy myślenia. Drzewo to życie, które daje owoce, piękno i energię. Można czerpać z nich soki na wiosnę jak np.: z brzozy i oczyszczać swój organizm. Dobrze jest przytulać się do drzew, prosząc o oczyszczenie i napełnienie dobrą, pozytywną energią z Ziemi i Nieba. Drzewa żyją jako istoty i są bardzo pożyteczne. Chronią przed nadmiarem słońca i gorąca czy deszczu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena