Podobno każdy człowiek jest geniuszem, ale tylko nieliczni zdają sobie z tego sprawę. Trzeba więc obudzić w sobie odpowiednie zdolności, a potem je wyrabiać. Jeśli twoje dziecko chętnie sięga po kredki i farby, zapisz je na specjalny kurs plastyczny. Zajęcia z rysunku dla dzieci przeznaczone są dla najmłodszych, którzy lubią tworzyć obrazy kredkami lub farbami i chciałyby rozwinąć swoje zdolności.

Data dodania: 2023-01-02

Wyświetleń: 272

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Obudź artystę w swoim dziecku
  1. Nauka rysowania dla dzieci
  2. Mały grafik a może mały architekt?
  3. Rysowanie dla maluchów, krok po kroku

Nauka rysowania dla dzieci

Nauka rysowania to pyszna zabawa. Kształtuje w maluchach wrażliwość artystyczną, uczy dostrzegać kształty i kolory w otaczającym je świecie. Rozwija także zdolności manualne. Jeśli widzisz, że twoje dziecko chętnie rysuje, nawet po meblach i ścianach, zapisz je na specjalny kurs. Nauka rysowania dla dzieci prowadzona przez nauczycieli ze szkoły rysunku Seal Art pomoże twojemu dziecku rozwinąć swoje zdolności. Będzie mogło nauczyć się różnych technik plastycznych, krok po kroku. Zajęcia z rysowania dla dzieci, to także doskonała zabawa, Mały artysta w przyjemny i łatwy sposób pozna triki, które stosowali najwięksi. Będzie miał także okazję rozwijać swoją wyobraźnię i przelewać na papier własne widzenie świata. Portret rodziców czy dziadków? Proszę bardzo! Tematyka zajęć jest dopasowana do wieku i zainteresowań najmłodszych, a każdy mały kursant jest traktowany indywidualnie.

Mały grafik a może mały architekt? 

Pasja rozwijana od najmłodszych lat może stać się zawodem. Jeśli dziecko z zainteresowaniem ogląda zabytki w czasie szkolnych i rodzinnych wycieczek, może zostać architektem. Szkoła Seal Art prowadzi kursy architektury dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Mali kursanci uczą się zasad perspektywy, cieniowania czy zachowania proporcji. A wszystko to pod okiem prawdziwych architektów. Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymują specjalne dyplomy. Równie poszukiwanym zawodem jest grafik komputerowy. Rodzice mogą zaproponować dziecku połączenie kursu dla małych artystów i architektów z zajęciami z grafiki na tabletach, przy użyciu specjalnych programów. Poznawanie tajemnic tworzenia obrazów 3D 4D to niesamowita frajda.

Rysowanie dla maluchów krok po kroku

Dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z plastyką przygotowano kurs "Rysunkowy przedszkolak". Jest prowadzony w formie zabawy i obejmuje wiele technik plastycznych, np. rysunek, malarstwo a nawet rzeźbę. To doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni dziecka, a już z całą pewnością dobra alternatywa dla spędzania wolnego czasu przed ekranem komputera czy telefonu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena