Prowadząc własną działalność, warto nie tylko dbać o wizerunek firmy, ale także o swoich pracowników, wspólników, a nawet konkurentów. Świetnym pomysłem na sprawienie im odrobiny radości w wyjątkowy czas w roku są zestawy świąteczne dla firm. Czy każdy zestaw wygląda tak samo? Gdzie można kupić gotowe kosze upominkowe?

Data dodania: 2022-08-08

Wyświetleń: 256

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Zestawy świąteczne dla firm, czyli jak w prosty sposób podarować uśmiech 

Zestawy dla firm na święta - poznaj zawartość kosza!

Decydując się na obdarowanie dużej ilości osób w firmie, trudno jest trafić z prezentem, jeśli ma być on indywidualny i spersonalizowany. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być wybór prezentu, który jest bardzo uniwersalny, pasuje na wiele okazji, a przy tym jest niesamowicie elegancki. Takie właśnie są kosze prezentowe od firmy Fabulosa. Można je skomponować samodzielnie, decydując o rodzajach produktów, które znajdą się w zamówieniu. Dostępne są też gotowe kompozycje smakowe. Te sprawdzą się, jeśli czas w wyborze prezentu odgrywa istotną rolę.

Co ważne, oferta sklepu skierowana jest do klientów B2B. Oznacza to, że z bogatego asortymentu mogą skorzystać osoby prowadzące JDG, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również ogromne korporacje. Dostępne na sklepowych półkach kosze z łakociami wypełnione są po brzegi produktami najwyższej jakości, co sprawia, że bez względu na to, kto je otrzyma, będzie zadowolony. Różnej wielkości i rodzaju pudełka zawierają: praliny, batoniki, cukierki, wafelki, orzechy. Dla miłośników gorących napojów dostępne są herbaty w wielu smakach czy kawa. Dopełnieniem paczek może być miód czy wybrana konfitura. Koneserzy alkoholowych trunków z pewnością ucieszą się z zawartości kosza. W każdym z nich jest miejsce na napój alkoholowy w postaci whisky, wina, koniaku czy nalewki. Istnieje możliwość wyboru kosza bez alkoholu. Taka forma zestawu świątecznego dla firm będzie idealna dla abstynenta, osoby w ciąży czy matki karmiącej.

Zestawy świąteczne dla firm z logo - atrakcyjny nośnik reklamowy

Wybór kosza prezentowego dla dużego grona ważnych ludzi to nie tylko świetny pomysł na sprawienie im radości, zaskoczenie czy wyrażenie wdzięczności. Nie każdy wie, że zestaw świąteczny może być też świetnym nośnikiem reklamowym. Jak to możliwe? W Fabulosa istnieje opcja umieszczenia logo i nazwy firmy na koszu prezentowym. Nie należy się obawiać, ponieważ nie będzie to nachalna reklama, która przyćmi wyjątkowość kosza. Logo jest minimalistyczne, ale widnieje w miejscu, które pozwala na jego dostrzeżenie. Osoba obdarowana zestawem świątecznym z pewnością skupi na nim uwagę.

Dużą zaletą upominku w postaci delikatesów jest jego uniwersalność. Zestawy świąteczne dla firm składają się z produktów do jedzenia i picia i z pewnością zostaną wykorzystane w każdym domu. Kolejnym plusem jest fakt, że kosze nie są drogie. Nie obciążą więc w żaden sposób budżetu firmy. Ich zakup można potraktować jak inwestycję w dobre relacje i budowanie więzi biznesowych. Jeśli więc nie wiesz, co podarować ważnym postaciom w firmie z okazji Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, a także jubileuszu czy innego ważnego święta, sięgnij po gotowe rozwiązanie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena