W obecnych czasach kupujemy znacznie więcej żywności niż jest nam potrzebne. To z kolei wiąże się z koniecznością prawidłowego przechowywania wielu produktów, aby uchronić je przed zepsuciem. Między innymi to z tego powodu lodówka to jeden z najważniejszych sprzętów w domowym gospodarstwie. Właściwie dobrana posłuży nam przez wiele lat i będzie bardzo dobrze spełniać swoją funkcję. 

Data dodania: 2022-08-01

Wyświetleń: 315

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jaka lodówko-zamrażarka Samsung będzie odpowiednia dla Ciebie?

Na rynku istnieje jednak bardzo duży wybór takich urządzeń, więc skąd mieć pewność, która sprawdzi się najlepiej? Optymalnym rozwiązaniem będzie lodówka z dolnym zamrażalnikiem. Sprawdź, jaką lodówko-zamrażarkę Samsung wybrać.

Lodówko-zamrażarka Samsung – dlaczego warto ją wybrać?

Aktualnie wybór lodówek i chłodziarko-zamrażarek na rynku jest ogromny. Producenci prześcigają się w udoskonalaniu swoich modeli w taki sposób, by stały się one jak najbardziej przystępne dla klientów, których wymagania rosną. Dla wielu z nich lodówka powinna być nie tylko funkcjonalna, ale jednocześnie stanowić stylowy element wystroju kuchni. Jeśli szukasz praktycznego i jednocześnie stylowego rozwiązania, być może zainteresuje Cię lodówko-zamrażarka Samsung.

Dostępne w ofercie Samsung lodówki Bespoke to bardzo dobry wybór dla tych osób, które cenią sobie niecodzienny design, jak i świetnej jakości rozwiązania. Tym, co wyróżnia lodówko-zamrażarki Samsung Bespoke, jest przede wszystkim możliwość wymiany paneli przednich. To świetny sposób na odświeżenie wystroju Twojej kuchni, jeśli nie masz na nią pomysłów lub po prostu potrzebujesz zmiany.

W przypadku chłodziarek Samsung na uwagę zasługuje także możliwość aranżacji wewnętrznej. Półki możesz dopasowywać w taki sposób, by mieć pewność, że każdy z produktów będzie przechowywany w chłodziarce w odpowiednich warunkach.

Właściwy wybór lodówki – dlaczego jest ważny?

Lodówka to urządzenie, w którym przechowujemy swoją żywność. Stąd tak ważne jest, by mieć pewność, że przy jej zakupie dokonaliśmy odpowiedniego wyboru. Wybierając nową chłodziarkę, warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Oczywiście ważną rolę odgrywa design urządzenia, szczególnie jeśli urządzamy nową kuchnię. Istotne są także pozostałe elementy, które wpływają na jej funkcjonalność i wygodę korzystania, jak klasa energetyczna, sposób otwierania drzwi lodówki, jej rozmiar, a także hałas, jaki emituje. Pamiętaj, że niektóre chłodziarki mogą pracować bardzo głośno!

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem – dlaczego warto?

W przypadku chłodziarek Samsung na uwagę zasługują również lodówki z dolnym zamrażalnikiem. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala nam zaoszczędzić zarówno miejsce, jak i energię elektryczną[1]. Kupując lodówkę z dolnym zamrażalnikiem, zyskujemy optymalną ilość miejsca do dłuższego przechowywania potraw niż ma to miejsce w przypadku lodówek posiadających zamrażalnik u góry. Dodatkowo dolne zamrażalniki są na tyle pojemne, że w większości przypadków nie musimy rozważać zakupu osobnej zamrażarki, co może generować dodatkowe koszty, a często okazuje się niepotrzebnym wydatkiem.


[1]  Lodówki BESPOKE jako jedne z nielicznych na rynku osiągnęły najwyższe klasy energetyczne A i B oraz C*. Spełniają rygorystyczne wymogi Komisji Europejskiej, poświadczone certyfikatem efektywności energetycznej wg nowej klasyfikacji, stosowanej od marca 2021 r. Nowoczesne technologie Samsung zapewniają im wysoką efektywność energetyczną, co zdecydowanie przekłada się na niższe zużycie energii, mniejsze koszty eksploatacji i trwałość na lata. *Dotyczy modeli RB38A7B6AAP, RB38A7B6CAP, RB34A7B5CAP, RB38A7B6BAP i RB38A7B6AAP

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena