Ostrożna jazda zgodnie z obowiązującymi przepisami i regularna kontrola stanu technicznego pojazdu, z pewnością zwiększają bezpieczeństwo poruszania się po drodze. Jednak czy stanowią one ochronę przed nagłymi zdarzeniami? Niestety, takowych nie da się przewidzieć. Można jednak maksymalnie przygotować się na wystąpienie takich sytuacji, jak chociażby przebicie opon. W takich przypadkach, mobilna wulkanizacja samochodów staje się prawdziwym wybawieniem!

Data dodania: 2022-07-08

Wyświetleń: 337

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Mobilna wulkanizacja samochodów ciężarowych - niezbędne wsparcie w trasie!

Mobilny serwis opon – dokładnie tam, gdzie potrzebujesz

Nie możemy wybrać miejsca ani czasu zdarzenia losowego jakim jest popularnie nazywane złapanie kapcia. O ile w przypadku samochodów osobowych, jesteśmy w stanie w miarę sprawnie sami uporać się z tym problemem, to jednak dokonanie takiej wymiany w autach ciężarowych w pojedynkę, jest niemalże niemożliwe. Z pomocą przyjeżdża więc mobilny serwis opon. Gotowy do działania 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, zjawia się na miejscu najszybciej jak to tylko możliwe. Przygotowany na każdą, nawet najbardziej ekstremalną i nieoczekiwaną ewentualność zespół fachowców, kompleksowo rozprawia się z dowolną usterką opon.

Profesjonalni fachowcy, mistrzom w swoim fachu

Jak wiadomo, każde opóźnienie na trasie, to dla firmy przewozowej olbrzymie starty. Z tego powodu, zarówno właściciele jednego TIRa, jak i posiadacze potężnych flot, doceniają kompleksowość i elastyczność, jaką gwarantuje mobilny serwis opon. Dostosowywanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów, pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę, precyzja i skupienie, to wszystko przekłada się na najwyższą jakość usługi wulkanizacji samochodów ciężarowych. Co więcej, prace serwisowe prowadzone są w oparciu o najnowocześniejszy, sprawdzony i niezawodny sprzęt. Wszystko po to, by zawodowi kierowcy mogli jak najszybciej kontynuować przerwaną podróż, mając pewność, iż ich pojazd jest w pełni sprawny i bezpieczny.

 Mobilny serwis opon, nie tylko w nagłych wypadkach

Usługa dojazdu do klienta, nie jest ograniczona jedynie do losowych zdarzeń na trasie. Mobilna wulkanizacja obejmuje wykonanie pełnego zakresu świadczeń, w wybranym przez klienta miejscu i terminie. Tego typu oferta, to dla przedsiębiorcy znacząca oszczędność czasu i środków finansowych. Nie musi on przejmować się kolejkami na stacjach, kosztami przejazdu i czasu pracy kierowcy. Ponadto, wszystkie etapy pracy wykonywane są pod jego osobistym nadzorem. Mając tak kompleksowy pogląd, ma pełną świadomość, iż cala usługa została wykonana z pełnym zaangażowaniem i deklarowaną uczciwością.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena