Zakup przyczepy transportowej to poważna inwestycja, więc powinna być dobrze przemyślana. Posiadacze prawa jazdy kat. B najchętniej inwestują w modele samochodowe, które mogą pomieścić zarówno przedmioty o mniejszych, jak i większych gabarytach. Na co zwrócić szczególną uwagę przed zakupem? Gdzie można nabyć nowe i solidnie wykonane przyczepy do auta? Podpowiadamy, jakie modele spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Data dodania: 2022-06-27

Wyświetleń: 471

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jaką przyczepę wybrać? Gdzie kupić?

Rodzaje przyczep samochodowych DMC 750

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej platformy do przewodu różnego rodzaju ładunków, powinniśmy zapoznać się szczegółowo z obowiązującymi przepisami drogowymi. Zgodnie z nimi kierowcy z prawem jazdy kat. B nie muszą posiadać dodatkowych uprawnień, jeśli tylko dopuszczalna masa całkowita dla zespołu pojazdów nie przekracza 3,5 tony. W ofercie producentów lawet można znaleźć przyczepy samochodowe w wersji jedno- i dwuosiowej. Są niezastąpione podczas przeprowadzki, budowy czy remontu domu.

 

Przyczepa jednoosiowa to idealny wybór dla osób, które poszukują stabilnej platformy w atrakcyjnej cenie. Konstrukcje wyposażone w dwa koła umieszczone na jednej osi doskonale nadają się do transportu przedmiotów, takich jak: materiały budowlane i ogrodnicze oraz mniejszych ładunków. Większą stabilnością charakteryzuje się przyczepa dwuosiowa, które mają dużą nośność i gwarantują przewożonym materiałom maksymalne bezpieczeństwo. Oferowane modele są najczęściej wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo, która wykazuje dużą odporność na wilgoć oraz korozję.

Polecany producent lawet i przyczep samochodowych

Istotne znaczenie mają wymiary przestrzeni ładunkowej. Wielkość przyczepy lekkiej powinna być dobrana do gabarytów przedmiotów, które chcemy nią przewozić. Warto też zwrócić uwagę na wyposażenie dodatkowe typu plandeka czy podwyższone burty. Do zabezpieczenia ładunku przed działaniem czynników atmosferycznych służą głównie stelaże metalowe z plandeką.

Szczególnym powodzeniem cieszą się modele jedno- oraz dwuosiowe marki Besttrailers. Renomowany producent lawet i przyczep lekkich posiada w sprzedaży konstrukcje, które różnią się między sobą ładownością, wymiarami, rodzajem uchwytów ładunkowych czy podwozia. Produkcja przyczep samochodowych odbywa się z najwyższą starannością o detale. Zapraszamy do zapoznania się z profilem firmy i szczegółami oferty na http://besttrailers.eu/!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena