Popularność manicure hybrydowego nie pojawiła się przypadkowo. Lakiery hybrydowe zdobyły serca milionów kobiet dzięki swoim właściwościom i funkcjonalności. Ich działanie dokładnie odpowiada potrzebom kobiet, które pragną przede wszystkim trwałości. Ta jednak nie jest jedyną ich zaletą. Sprawdź, dlaczego kobiety kochają lakiery hybrydowe!

Data dodania: 2022-06-06

Wyświetleń: 386

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

4 powody, dla których kochamy lakiery hybrydowe

Jej Wysokość Trwałość

Jedną z najważniejszych i niewątpliwych zalet lakierów hybrydowych jest ich trwałość. Nie odpryskują i utrzymują się przez wiele dni. W większości przypadków ponowny manicure jest konieczny ze względu na odrastający paznokieć, a nie ubytki w lakierze. Lakier ten może być usuwany za pomocą acetonu, zmniejszając ryzyko podrażnień płytki i działając łagodniej w porównaniu do frezarek, które, jeśli są nieumiejętnie stosowane, mogą ją uszkodzić. Dzięki trwałości lakierów hybrydowych możesz cieszyć się pięknymi dłońmi bez przez długi czas, nawet jeśli wykonujesz wymagającą pracę. 

Efekt wow!

Lakiery hybrydowe Beautiona mają właściwości samopoziomujące, co oznacza, że nawet mając nierówną płytkę, bez trudu osiągniesz efekt gładkości. Przy wielu lakierach tradycyjnych jest to niemożliwe. Dzięki temu paznokcie wyglądają zawsze idealnie. Są gładkie i lśniące. Pokrycie koloru topem nadaje im dodatkowy blask, który sprawia, że wyglądają świeżo i cudownie podkreślają kolor bez względu na to, jaki odcień wybierzesz. Umożliwiają też zatapianie w nich naklejek, pyłków i brokatów, co sprawia, że w łatwy sposób można osiągnąć niezwykłe efekty. Niektóre z nich to małe dzieła sztuki.

To nie takie trudne!

Choć malowanie lakierem hybrydowym może wydawać się niełatwe, w rzeczywistości odrobina wprawy zapewnia piękny efekt. Aby zrobić manicure hybrydowy, wystarczy dokładnie oczyścić płytkę, położyć bazę, następnie kolor, a całość uzupełnić topem. Każdy z etapów należy utwardzić, stosując w tym celu lampę LED. Okazuje się więc, że łatwość, z jaką można pomalować paznokcie lakierem hybrydowym, jest jego zaletą, którą doceniają kobiety na całym świecie.

Cała paleta efektownych kolorów

Każdego sezonu pojawiają się nowe trendy, związane z kolorami lakierów hybrydowych. Ich różnorodność przyprawia o zawrót głowy. Możliwość wyboru spośród tak wielu odcieni jest przyjemnością i pozwala na dopasowanie koloru paznokci do okazji, pory roku, nastroju czy czegokolwiek innego. Jeśli chcesz, możesz też nosić swój jeden ulubiony kolor bazowy. Możliwości są niezliczone!

Warto wybierać lakiery hybrydowe dobrej jakości, by zapewniały oczekiwany efekt i były odpowiednio trwałe. Dołącz do #hybridteam i ciesz się pięknymi paznokciami w ulubionych kolorach!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena