Prowadząc hotel lub jakąkolwiek inną firmę, zawsze ważne są dla nas kwestie zabezpieczeniowe, by uniknąć potencjalnych włamań czy także kradzieży. Zastanawiając się, jak najlepiej zabezpieczyć drzwi wejściowe do budynku, czy też drzwi do różnych pomieszczeń, mamy bardzo wiele opcji do wyboru.

Data dodania: 2022-03-21

Wyświetleń: 318

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Alternatywne rozwiązanie dla klucza w hotelu

W hotelach najpopularniejsze są na przykład systemy zabezpieczeniowe z kluczami lub magnetycznymi kartami, otwierającymi drzwi, jednakże bardzo ciekawym sposobem zabezpieczającym drzwi, są także klamki na kod. Są to zazwyczaj systemy wykorzystywane przy pojedynczych apartamentach, możliwych do wynajmu, ponieważ taka forma zabezpieczenia drzwi jest niezwykle prosta w tym przypadku, a nawet można dzięki niej uniknąć spotkania osoby, która wynajmuje komuś apartament z osobą, która wynajmuje od kogoś ten apartament. W bardzo łatwy sposób można na przykład przekazać kod do klamki za pośrednictwem wiadomości na telefonie, czy poprzez kontakt telefoniczny, a co więcej, jako wynajmujący, mamy pewność, iż nasi goście nie zgubią klucza do naszego apartamentu. Taki system zabezpieczenia drzwi sprawdzi się także w przypadku innych lokali, na przykład hoteli, w których są pomieszczenia dla osób z pracowników hotelu. W łatwy sposób może przejść do takiego pomieszczenia wiele osób, które znają odpowiedni kod.

Klamka na kod w hotelu


Klamki na kod są idealnym rozwiązaniem do hoteli, czy też dla pojedynczych apartamentów, a nawet dla firm. Jest to bardzo wygodny sposób zabezpieczeń drzwi, ponieważ nie trzeba nosić ze sobą klucza, a zamknięte drzwi wystarczy otworzyć za pomocą specjalnego kodu otwierającego zamek. Umożliwia to dostęp do otwarcia drzwi jedynie osobom, które znają specjalny kod. Jest to bardzo często wykorzystywany system podczas wynajmowania apartamentów, ponieważ daje to możliwość bezpośredniego wynajęcia apartamentu, nawet bez spotkania się z osobą wynajmującą, a co więcej, często także używa się takiej formy zabezpieczenia w firmach, gdzie do pomieszczeń może wchodzić jedynie personel, wtedy także, dzięki znajomości odpowiedniego kodu, nie otworzy tych drzwi nikt niepożądany. Klamki na kod dzielą się na elektroniczne oraz mechaniczne, które nieco różnią się swoim działaniem. Otóż klamki cyfrowe jak te z oferty https://systemdkp.pl/84-klamka-na-kod, czyli elektroniczne, dają nam możliwość programowania ich do ustawienia kodów zarówno powtarzalnych, jak i niepowtarzalnych. Dzięki kodom powtarzalnym możemy otwierać taki zamek wielokrotnie, natomiast dzięki kodom niepowtarzalnym, klamka umożliwia nam jego wykorzystanie tylko raz, co umożliwia nam wiele zastosowań takiej klamki.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena