Oczywiśie, że jest potrzebna halka dzianinowa pod sukienki lub półhalka pod spódnice.

Must have kobiecej garderoby - ubranie świetnie dzięki nim się układa.

Data dodania: 2022-01-04

Wyświetleń: 294

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 

Jak zastąpić podszewkę w spódnicach dzianinowych, tkaninowych?

Należy pamiętać, iż każda z kobiet ma w swojej szafie, garderobie kilka spódnic, które nie posiadają podszewki lub są przezroczyste. Zakładamy je do pracy, na spotkania towarzyskie, teatru, kina…

Panie lubią czuć się kobieco a w efektownej spódnicy, tak wyglądają - subtelnie do tego ładna bluzeczka i mamy super strój. 

Jednak nieraz spódnice elektryzują się, wtedy jak je nosimy?

 

Dlatego warto do tego celu używać półhalki zapobiega elektryzowaniu się oraz pozwala na ładne układanie się spódniczki na sylwetce.

Modystki lubiące zwiewne spódnice powinny mieć w swojej szafie półhalkę mini i długą. 

Kiedy powstała halka damska?

 

Pierwsza halka powstała  w 1902 roku, to od niej powstała półhalka. Została skrócona o górę. Praktyczna pod spódnice. Wiadomo z biegiem czasu bielizna kobieca ulega metamorfozom pod względem konstrukcji, jak i materiałów. Dzisiejsza bielizna damska mało przypomina tą początkową.

 Mamy obecnie duży wybór bielizny damskiej różnego rodzaju dzienna i nocna. Panie mogą również znaleźć dla siebie odpowiedni model półhalek, które są gładkie wykonane z przewiewnych materiałów ozdobione pięknymi koronkami.

Półhalki nie elektryzują się, ładnie układają się na sylwetce wraz ze spódnicą.

 Ochrona masywnych ud przed otarciami, które są bolesne i nieprzyjemne – przydadzą się półhalko spodnie to inna odmiana półhaki - szerokie nogawki super w lecie się noszą.

Mało, która pani wie co to jest – spodnie wykonane z dzianiny przewiewnej o długości w kolana. Materiał przewiewny i aksamitny w dotyku ochroni „Twoje uda przed bolesnym otarciem”

Warto poznać bieliznę mało znaną ale mającą wpływ ochronny i przyjazny dla naszego samopoczucia.

Nie ważne czy nosisz mini lub maxi długość…

Jaką nosisz długość spódnicy, nie ma znaczenia. Znajdziemy dla miłośniczek mini odpowiednią półhalkę , tak samo jak i dla długości maxi.

Półhalka mini  sprawdzi się pod spódniczki mini dzięki niej będą dobrze leżały na sylwetce.

Druga wersja półhalka długa - długość sięga za kolana sprawdzi się do spódnic o dugości klasycznej lub maxi.

Paniom z krągłościami polecimy półhalko spodnie, które będą służyć, jako półhalka, a druga zaleta chronią uda przed otarciami. Masz pytania, niejasności zapytaj nas my postaramy się odpowiedzieć i doradzić, jaka bielizna jest dobra dla Ciebie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena