Słowo lajk słyszała pewnie większość z nas. Wywodzi się ono z angielskiego "like" znaczącego tyle co lubić. W wirtualnym świecie krąży przede wszystkim wokół takich serwisów jak Instagram czy Facebook, z czego w przeważającej części dotyczy pierwszego z nich.

Data dodania: 2021-11-27

Wyświetleń: 370

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gdzie kupić lajki na Instagramie?

Kupowanie lajków na Instagramie - wszystko co musisz wiedzieć

Lajk to nic innego jak reakcja na zobaczony przez nas post, a polega na kliknięciu znajdującego się pod nim ikony serduszka. O ile klikanie lajka jest reakcją raczej spontaniczną, o tyle coraz więcej osób i firm prowadzących swoje profile, zaczyna szukać na rynku usług związanych z kupowaniem lajków. Ich liczba wpływa bowiem na promocję posta, a nawet całego profilu.

Aktualnie rynek związany z platformami społecznościowymi  wyczuwa zapotrzebowanie na usługę jaką jest sprzedaż lajków i wychodzi swoim klientom naprzeciw, oferując szeroki wachlarz możliwości. Stron proponujących sprzedaż lajków jest sporo, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji z usług której skorzystamy, warto dogłębnie zapoznać się z ofertami każdej z nich. Pewne jest to, że należy korzystać tylko ze źródeł wiarygodnych i legalnych. Dzięki temu zainteresowany klient będzie miał pewność, że kupiony przez niego towar do niego dotrze do niego, a konto nie zostanie zablokowane. Gwarantuje to również ochronę wrażliwych danych osobistych, by przypadkiem nie zostały one wykradzione.

Koszty związane z kupowaniem lajków

Wydawać by się mogło, że usługa jaką jest sprzedaż lajków powinna być horrendalnie droga. Okazuje się jednak, że ceny dostępne na rynku nie są zbyt wygórowane i łatwo można znaleźć pakiet dostępny na każdą kieszeń. Lajki, które są sprawdzone przez tysiące osób znajdujące się na stronie fejmstore.pl są sprzedawane w pakietach, a ich ceny zaczynają się już od 4.99 zł za 50 polubień. Może to być idealny pakiet na start, który niewiele kosztuje, a pozwala zapoznać się z mechanizmem działania zwiększonej liczby reakcji na swoim profilu. Sam proces kupowania nie jest niczym skomplikowanym, a twoje główne zadanie polega na skopiowaniu linku do posta, który ma zostać wypromowany. Po opłaceniu usługi możemy cieszyć się zamówioną przez nas ilością dodatkowych polubień. 

Kupowanie lajków - korzyści

Na Instagramie każdy lajk ma znaczenie. Algorytm tego serwisu działa na zasadzie promowania tych profili, na których dochodzi do dużej ilości takich interakcji jak komentarze czy polubienia. Jak nietrudno się domyślić im więcej polubień, tym większa popularyzacja profilu, dzięki czemu ma on szansę dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Algorytm ten nie uwzględnia przy tym, czy polubienia są prawdziwe czy kupione, w związku z czym tracimy naprawdę niewiele. 

Jeżeli chcesz zwiększyć zaplecze swoich obserwatorów, wypromowanie posta poprzez zakupienie polubień na instagramie, może okazać się dla ciebie idealnym wyjściem. Rozwiązanie to sprzyja przede wszystkim kontom biznesowym i influencerom promującym własną markę. Wykupienie lajków wzmocni działania reklamowe, podniesie też wiarygodność profilu, przez co będzie on poważniej traktowany. Dzięki takiemu zastrzykowi dodatkowych polubień przyciągniesz też polubienia prawdziwe i to w zupełności za darmo.

Jeśli prowadzisz jakąś kampanię reklamową, dodatkowe polubienia sprawią, że więcej osób będzie do niej przekonanych, co może przełożyć się na wzrost sprzedaży promowanego przez ciebie produktu, czy usługi. W potencjalnych klientach, duża ilość interakcji pod Twoim postem wzbudzi zaufanie, a Twój profil będzie uznawany za rzetelny i miarodajny.

Kupowanie lajków - wady

Jak większość czynności, również kupowanie polubień ma swoje wady. Jedną z nich jest systematyczność. Jeżeli zależy Ci na prawdziwym wypromowaniu swojego profilu, jednorazowy zakup w wysokości 50 dodatkowych polubień, może nie wystarczyć. Tutaj liczy się przede wszystkim ilość. Jednak przy atrakcyjnych cenach pakietów nie musi to stanowić dużego problemu. Kupione lajki dodatkowo są łatwe do rozpoznania poprzez zaangażowanych użytkowników Instagrama. Ciężko bowiem o kupienie polubień polskich, większość z nich to polubienia z konta arabskich i azjatyckich, które dodatkowo okazują się puste, kiedy chcemy je odwiedzić. Nie powinno się też kupować polubień tylko po to, by zaimponować  znajomym, że nasza fotka z wakacji ma x razy więcej polubień niż ich. Jest to usługa dedykowana przede wszystkim osobom zaangażowanym w działalność biznesową i promowanie własnych produktów.

Licencja: Creative Commons
1 Ocena