Zakopane jest niekwestionowaną stolicą polskich gór, w zasadzie o każdej porze roku, przyjeżdżają tu tłumy turystów. Zimą nie brak tu amatorów narciarstwa i snowboardu, a latem miłośników pieszych wędrówek. Czy w Zakopanem da się komfortowo wypocząć i jednocześnie zaznać spokoju? Krótka, jednoznaczna odpowiedź brzmi: tak!

Data dodania: 2021-10-13

Wyświetleń: 454

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Górskie odprężenie w Zakopanem o każdej porze roku

Komfortowy wypoczynek w górach

Obraz wypoczynku w brudnej, górskiej kwaterze prywatnej można uznać za bezpowrotny relikt przeszłości. Z myślą o wszystkich, którzy również na Podhalu chcą po prostu odpocząć w komfortowych warunkach powstają coraz to nowsze obiekty. Nie trudno jednak mimo wszystko trafić na hotel, który nie został wcześniej sprawdzony przez innych odwiedzających, a w proponowanej ofercie przejawiają się ukryte mankamenty. Jeśli przede wszystkim zależy nam na wysokiej jakości wypoczynku, w najlepiej ocenianym z hoteli w regionie, nie można zdecydować się na wybór innego obiektu, aniżeli Nosalowy Park Hotel & SPA.

Nosalowy Park Hotel & SPA to luksusowy hotel w Zakopanem. Już na pierwszy rzut oka widać, że został stworzony z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Komfortowe pokoje, bogata oferta SPA i świetna lokalizacja to tylko niektóre z jego atutów. Odwiedzający Goście mogą liczyć nie tylko na wygodny pobyt, ale i na swobodny dostęp do osławionych Krupówek czy dobrej komunikacji z początkiem pieszych szlaków turystycznych.

Jak odpoczywać w Zakopanem?

Chcących spokoju od miejskiego zgiełku i ciszy, niejednokrotnie Zakopane szybko wyprowadza z błędu. Dlatego właśnie Nosalowy Park jest doskonałym obiektem dla wszystkich tych, którzy oczekują spokoju i prawdziwego relaksu. Komfortowe, ciche pokoje to bowiem nie wszystko. Na hotelowych Gości czeka bogata oferta zabiegów SPA. Masaże i autorskie rytuały to tylko niektóre z możliwości, jakie czekają na wszystkich, którzy zdecydują się chłonąć górski odpoczynek. I to niezależnie od tego, czy chce się odpoczną po narciarskich szaleństwach, pieszych wędrówkach czy po prostu od miejskiego zgiełku wielkich miast.

Każdy kto poszukuje hotelu w Zakopanem blisko centrum będzie zachwycony. Nosalowy Park dzięki swojej doskonałej lokalizacji pozwoli nie tylko na komfortowy odpoczynek w obiekcie, ale i spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy chcą chłonąć atmosferę górskiej miejscowości. Bliskość wielu atrakcji zdaje się to tylko potwierdzać.

Zakopane czeka!

Niezależnie od wybranej pory roku - Zakopane jest po prostu piękne. To tu przybywają turyści z całego kraju (i nie tylko!), którzy chcą przeżywać wyjątkową, góralską atmosferę. Nosalowy Park Hotel & SPA to hotel blisko Krupówek w Zakopanem. Trudno o bardziej klimatyczne miejsce. Mnóstwo góralskich restauracji serwujących lokalne potrawy, widok na góry i zapach górskiego powietrza tylko potwierdzają, dlaczego to właśnie tu znajduje się polska stolica gór. Tatry i Zakopane czekają. Teraz Twój ruch! Zarezerwuj swój pobyt już dziś na stronie: https://www.nosalowypark.pl/

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena