Akcesoria meblowe czasem kosztują niemałą fortunę. Z jednej strony – faktycznie są istotne i nie warto na nich na siłę oszczędzać. Z drugiej – sklepy, szczególnie stacjonarne, chcące uchodzić za najbardziej prestiżowe, dopisują zera do cen w zasadzie bez żadnego uzasadnienia.

Data dodania: 2021-08-21

Wyświetleń: 507

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Gdzie można tanio kupić akcesoria meblowe?

W sklepie stacjonarnym: akcesoria meblowe na już

Największą zaletą sklepów stacjonarnych jest to, że produkty są dostępne od ręki, czyli jeśli w czasie składania mebli uszkodzisz jakieś akcesoria meblowe albo okucia, to możesz w godzinę albo mniej kupić pasujące uchwyty lub zawiasy. Możesz, o ile akurat są na składzie, co nie jest takie oczywiste. Jeśli szukasz produktów standardowych, to najpewniej sprawa jest do rozwiązania, ale jeśli kompletujesz wyposażenie z bardziej specyficznymi akcesoriami, to tutaj może pojawić się problem.

No i pozostaje kwestia cen. Niektóre sklepy mają w ofercie produkty w całkiem niezłych cenach, ale inne, starając się dotrzeć do klientów poszukujących ekskluzywnych produktów, nawet te nieekskluzywne opiszą jako designerskie i wtedy wartość koszyka może szybko wzrosnąć.

Akcesoria meblowe w sklepie internetowym

Sklepy internetowe tak naprawdę w wielu przypadkach będą domyślnym wyborem. Większy wybór uchwytów, prowadnic do szuflad, zamków, zawiasów i wszystkich innych akcesoriów to ich podstawowa zaleta. Dziś w wielu dostawa albo jest darmowa, albo kosztuje na tyle mało, że nadal zakupy na stronie są bardziej opłacalne niż w sklepie stacjonarnym. To w połączeniu z szerszym wyborem (bo przecież na stronie można pokazać produkty dostępne też nie w ciągu dwóch dni, a na przykład do sprowadzenia w tydzień) daje sklepom internetowym sporą przewagę.

Nie ma jednak róży bez kolców. Do sklepu internetowego nie można wziąć półki na przymiarkę. Teoretycznie można zrobić zakupy, a nieudane zwrócić, ale nie oszukujmy się: komu by się chciało? Generalnie jednak, jeśli zamówienie nie jest naprawdę mega pilne, większość kupujących poważnie rozważy zakupy w sklepie internetowym.

To może hurtownia z akcesoriami meblowymi?

Skoro sklepy internetowe są lepsze od stacjonarnych, to może warto iść za ciosem i zerknąć do internetowych hurtowni? Odwiedziny na przykład w hurtowni Kulin mogą być strzałem w dziesiątkę: wybór jest jeszcze większy niż w sklepie, a ceny często bardziej atrakcyjne. Tym, co doceni każdy, kto w domu stara się jak najwięcej zrobić samodzielnie, będą też dokumenty techniczne i rysunki, których w sklepach często nie ma, a które pozwalają ocenić, w jakim stopniu poszczególne akcesoria się sprawdzą w praktyce.

To jasne, że nie każda hurtownia będzie idealna, ale ta najlepsza to tak naprawdę większy i sprawniej działający sklep internetowy: tania i szybka dostawa, opcja skorzystania z usług doradców, wygodny katalog – to argumenty, które naprawdę warto wziąć pod uwagę przy planowaniu zakupów akcesoriów meblowych. Jeśli dodatkowo zamierzasz kupić je w związku z prowadzoną działalnością, to prawdopodobnie będziesz mógł liczyć na jeszcze większe rabaty, ale to już musisz sprawdzić sam.

Autor: Bomm Hurtownia Sztucznych Kwiatów

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena