Każdy z nas ceni sobie swobodną przestrzeń. Nie wszyscy jednak posiadają jej pod dostatkiem zwłaszcza w swoich mieszkaniach. Czy jest na to lekarstwo? Oczywiście. Przedstawiamy receptę na zagospodarowanie małej, ale także większej przestrzeni, w której główną rolę będzie grało biurko z regałem. Dziś nikt nie wyobraża sobie, aby tego mebla mogło zabraknąć, zwłaszcza w pokoju dziecięcym czy domowym gabinecie. Jaki model wybrać? Oto kilka cennych wskazówek, które będą remedium na każdą powierzchnię

Data dodania: 2022-06-30

Wyświetleń: 488

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Zrób sobie miejsce, czyli biurko z regałem

Czym jest biurko? To niezwykle funkcjonalny element wyposażenia każdego domu. Służy do pracy, nauki, rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Często jest także miejscem, gdzie nasze dzieci odpoczywają podczas twórczej zabawy. Przy wyborze musimy zadbać przede wszystkim o to, by spełniało oczekiwania osób, które będą z niego korzystać. Dzisiaj proponujemy model z regałem. Niezwykle funkcjonalny i praktyczny, ale o tym przekonacie się sami.

Biurko z regałem idealne do małej i dużej przestrzeni

Ustawne pomieszczenie to marzenie wielu z nas. Praktyczne, wielofunkcyjne meble to coś, na co zwracamy uwagę przy zakupie. Czy biurko z regałem zalicza się do tej kategorii? Z całą pewnością tak. Nie dość, że posiada powierzchnie do codziennej pracy, to daje dodatkowe miejsce na książki, zeszyty, segregatory niezbędne do zawodowej czy szkolnej aktywności. Może także stanowić przestrzeń na dekoracje, zdjęcia czy pamiątki z wakacji.

Takie rozwiązanie polecamy szczególnie do małych pokoi czy biur, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni. Wśród dostępnych na rynku modeli znajdziesz typy odpowiednie dla Ciebie. Regał po prawej czy po lewej stronie to także nie jest problem. Ustawisz w taki sposób, by Tobie było wygodnie.

Zagospodaruj każdy kąt, czyli narożne biurko z regałem

Niezwykle ciekawą alternatywą na urządzenie przestrzeni do nauki, pracy i zabawy jest biurko narożne z regałem. Ten wariant można śmiało nazwać mistrzem w zabudowaniu pustego kąta. Proste, ale niezwykle ustawne. Biuro czy pokój dziecka idealnie zgra się z każdą przestrzenią.  Tym modelem zachwycą się zarówno Ci, którzy dysponują dużym mieszkaniem, ale również właściciele skromnego lokum.

 

Biurka w różnym stylu

Projektowanie zarówno dziecięcej przestrzeni, jak i miejsca do zawodowej aktywności nie jest sprawą prostą. Musi to być oaza ciszy i spokoju, gdzie w komfortowych warunkach wykonasz swoje zadania. Poniżej przedstawimy kilka propozycji w różnych stylach, które sprawdzą się w każdych aranżacjach:

  • Nowoczesne biurka z regałem – to połączenie stylu i funkcjonalności. Posiadają szereg udogodnień w postaci szufladek i półek. Urzekają nie tylko walorami użytkowymi, ale także możliwościami dekoracyjnymi.

  • Biurka z regałem w stylu loft – to połączenie faktur drewna i metalu. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnych biurach urządzonych w industrialnej przestrzeni. Mimo prostoty i minimalizmu zapewniają miejsce do efektywnej pracy. Przypadną do gustu także młodzieży, która lubi nieoczywiste rozwiązania.

  • Klasyczne propozycje – sprawdzą się w każdej aranżacji. Idealne jako biurka dla dziecka. Nie wychodzą z mody i można do nich dobrać szereg innych mebli niezbędnych do urządzenia każdego mieszkania.

Do biura i pokoju dziecka, czyli biurka do zadań specjalnych

Home office to określenie, które w ostatnim czasie na stałe wpisało się do naszego słownika.  Wiele z firm doceniło zalety takiej metody zatrudnienia, a co za tym idzie wzrosła potrzeba na urządzenie funkcjonalnego kącika do zawodowego działania we własnym mieszkaniu. Biurko do pracy z pewnością będzie w centrum dowodzenia. Dla wielu sytuacja ta jest nie lada problemem, zwłaszcza gdy metraż nie daje wielkiego pola do manewru. Tutaj z pomocą przychodzi wspomniane już kilkakrotnie biurko z regałem, czy jego narożna wersja.  To taki mebel 2w1. Komfortowe warunki do wykonywania różnych zadań to klucz do sukcesu. Zatem szczególnie polecamy taką opcję, głównie ze względu na to, że najpotrzebniejsze rzeczy można mieć zawsze pod ręką.

Biurka dla dziewczynki lub chłopca to także nie jest łatwy temat. Nasze pociechy potrafią być bardzo wymagające. Mają swoje ulubione kolory, ułożoną koncepcję. Dzisiaj to nie problem. Bogactwo modeli i różnych dodatków, sprawią, że nawet najbardziej wybredne dzieci znajdą coś odpowiedniego dla siebie.  Regał z biurkiem da im swobodę i miejsce do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Przy wyborze takiego mebla warto zwróć uwagę, by był dopasowany do całości. Ważne jest także ustawienie. Powinien znaleźć się w miejscu, gdzie będzie największy dostęp do naturalnego oświetlenia.

 

Musisz stworzyć domowe biuro lub Twoje dziecko niedługo rozpocznie szkolną przygodę, zapoznaj się z ofertą partnera naszego wpisu sklepu internetowego Mijran24. Znajdziesz tam szereg praktycznych rozwiązań, które zapewnią idealne warunki do pracy i nauki.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena