Świadkowa - to wyjątkowa rola, bardzo odpowiedzialne zadanie, które jako przyszła panna młoda powierzamy najbliższej nam osobie.

Data dodania: 2021-07-29

Wyświetleń: 450

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jaki prezent dla świadkowej wybrać?

Bycie świadkową to nie tylko stanie za panną młodą w kościele, trzymanie jej welonu i siedzenie przy jednym stole w trakcie wesela. Bycie świadkową zaczyna się o wiele wcześniej. Jest to organizacja jak najlepszego i najbardziej niezapomnianego wieczoru panieńskiego, towarzyszenie podczas przymiarek tej jedynej, upragnionej, najpiękniejszej na świecie sukni ślubnej.  To wiele godzin spędzonych na omawianiu dodatków, dekoracji, podziękowań dla gości i playlisty weselnej. To ocieranie łez gdy podczas organizacji najważniejszego dnia coś pójdzie inaczej niż planowaliśmy ale przede wszystkim wsparcie panny młodej podczas jednego z najważniejszych dni w życiu. Dzień ślubu to niewątpliwie przepiękne, bardzo wzruszające i niezapomniane wydarzenie, wspominane później przez wiele lat przez parę młodą i jej najbliższych. Jednak jest to również stresujący dzień, pełen obaw o to czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dlatego świadkowie są zdecydowanie niezbędni, są dla pary młodej niezastąpionym wsparciem. 

Podziękowanie dla świadkowej - bransoletka

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób mogą podziękować świadkowej za jej zaangażowanie i wsparcie. Świetnym pomysłem są dedykowane prezenty dla świadkowej, które będą nie tylko podziękowaniem ale też piękną pamiątką tego dnia i wyjątkowej roli. Bardzo dobrym pomysłem jest zakup biżuterii. Oryginalnym prezentem dla świadkowej jest bransoletka z grawerem oraz karteczką z podziękowaniem za wsparcie w tym ważnym dniu dla panny młodej. Taki prezent na pewno sprawi, że poczuje się doceniona i wyjątkowa. Do tego można dołączyć też wspólne zdjęcie i drobne słodkości. 

Prośba o zostanie świadkową - Prezent dla druhny 

Oprócz podziękowania dla świadkowej wiele osób zastanawia się jak w nietypowy i wyjątkowy sposób zapytać ją o to czy będzie z nami w tym wyjątkowym dniu oraz czy zgodzi się zostać kimś więcej niż gościem weselnym. Niektórzy zadają to pytanie wprost: "Czy zostaniesz moją Świadkową?" inni mówią "Bez Ciebie nie idę". Jedno jest pewne - to ogromne wyróżnienie i wyjątkowa chwila, dlatego warto wtedy wręczyć przyszłej świadkowej drobny upominek, który będzie dla niej wspaniałą pamiątką. Decydując się zadać to pytanie w wyjątkowy i nietypowy sposób, można wręczyć przyszłej druhnie prezent w postaci bransoletki z grawerem, która będzie zapakowana w pudełeczko z liścikiem, na którym będzie widniało pytanie: "Czy zostaniesz moją Świadkową?" lub "Bez Ciebie nie idę", które bez wątpienia każdy zrozumie. Ogrom wzruszeń gwarantowany. ?

Bardzo dobrym pomysłem jest również kupienie dla siebie takiej samej bransoletki, jaką będziemy wręczać świadkowej. Będzie to wspaniały gest, którym pokażemy że jest dla nas ważna, że chcemy mieć symbol tej wyjątkowej relacji zawsze przy sobie. 

Bez względu na to czy chcemy poprosić o bycie świadkową czy podziękować za bycie nią, warto z tej okazji wręczyć prezent dla druhny, który sprawi, że poczuje się ona doceniona i wyróżniona. Trzeba oczywiście brać pod uwagę preferencje przyszłej świadkowej ale jeśli nosi ona biżuterię, bransoletka z grawerem w pudełeczku z dedykacją będzie świetnym pomysłem na prezent dla druhny.

Gotowy prezent dla świadkowej w postaci personalizowanej biżuterii to rozwiązanie, które zachwyci druhnę oryginalnością i zapewni pannie młodej poczucie, że wyraziła swoją wdzięczność w odpowiedni sposób.Licencja: Creative Commons
0 Ocena