Dbanie o prywatne oraz miejskie tereny zielone nierozerwalnie wiąże się z głośnymi pracami na obszarach wrażliwych na hałas. Kto z nas, przebywając w domu lub pracy, nie jest przewrażliwiony na punkcie hałaśliwego i długiego koszenia lub przycinania na zewnątrz? Na tego typu problemy doskonałym rozwiązaniem są akumulatorowe narzędzia ogrodowe jak kosiarka, nożyce do żywopłotu i podkaszarka.

Data dodania: 2021-07-07

Wyświetleń: 545

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak walczyć z hałasem w ogrodzie?

Ciche koszenie? Wypróbuj kosy akumulatorowe

Ciche i ekologiczne zasilanie akumulatorowe, zastosowane np. w podkaszarkach, pozwala na komfortową pracę w miejscach wrażliwych na hałas. Dzięki ogrodowym narzędziom akumulatorowym Metabo, w końcu możemy zapomnieć o głośnych i szkodliwych kosach spalinowych. Przejście na zasilanie akumulatorowe to zupełnie nowa jakość pracy. Bezpieczniejsza i wygodniejsza dla nas oraz otoczenia.


Jakie cechy powinna mieć praktyczna podkaszarka akumulatorowa?

Dużą zaletą mechanicznych kos akumulatorowych Metabo jest zastosowanie regulowanego uchwytu pozwalającego na wygodną pracę na dużych powierzchniach. Dzięki temu nawet dłuższe sesje koszenia nie są męczące. Podkaszarki akumulatorowe Metabo zostały również wyposażone w łatwą regulację żyłki poprzez lekkie dociśnięcie głowicy do podłoża oraz prosty mechanizm wymiany Metabo Quick, który nie wymaga zastosowania narzędzi czy otwierania głowicy. Kosa oferuje także mocny system rozruchu, a następnie płynną regulację prędkości. Osoby operujące na większych obszarach docenią z pewnością doskonałe wyważenie podkaszarki akumulatorowej wspomagające utrzymanie właściwej postawy podczas pracy. To właśnie solidność i troska o bezpieczeństwo oraz komfort pracy sprawiają, że narzędzia Metabo, są chętnie wybierane przez amatorów i profesjonalistów z całego świata.


Myśl EKO, wybierz jeden standard akumulatorów

Dzięki zastosowaniu ujednoliconego standardu akumulatora CAS podkaszarki możemy zasilić dowolnymi akumulatorami Metabo 18 V. Również tymi, które na co dzień stosujemy np. w szlifierkach. Do efektywnego napędzenia kosy potrzebujemy 36 V, czyli dwóch akumulatorów 18 V. System CAS zapewnia kompatybilność akumulatorów dla przeszło 200 modeli elektronarzędzi cenionych producentów. Możemy swobodnie przekładać posiadane już akumulatory między urządzeniami. Niezależnie czy chcemy uruchomić podkaszarkę akumulatorową, kosiarkę, czy nożyce do żywopłotu. W ten sposób potrzebujemy mniejszej ilości baterii dla wielu urządzeń.


Nowe narzędzia - nowa era pracy w ogrodzie

Celem nowej linii urządzeń, zaprezentowanych przez niemieckiego producenta, było stworzenie wszechstronnych i praktycznych narzędzi ogrodowych, które sprawdzą się w miejscach wrażliwych na hałas. Doskonałym przykładem są tu podkaszarki akumulatorowe. Utrzymanie zieleni stało się wygodne, a zastosowanie zasilaczy akumulatorowych kompatybilnych z innymi modelami w systemie CAS sprawiło, że stajemy się jeszcze bardziej ekologiczni. Dzięki praktycznemu uchwytowi oraz niewielkiej wadze w końcu możemy oddać się pracy w ogrodzie bez żadnego dyskomfortu dla siebie i sąsiadów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena