Projektowanie kuchni może być nie tylko przyjemne, ale również przynieść dużo satysfakcji z dobrze przemyślanego i zrealizowanego projektu. Warto sięgnąć po rozwiązania sprawdzone, wygodne i nowoczesne. Kuchnia nie tylko ma ładnie wyglądać, ale musi być funkcjonalna i dopasowana do stylu życia domowników. 

Data dodania: 2021-06-25

Wyświetleń: 541

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jakie blaty do białej kuchni?

Blaty do kuchni zazwyczaj wybieramy spośród kilku rodzajów materiałów, z których są wykonane, takich jak kamień, stal, drewno lub płyta MDF laminowana i dopasowujemy kolor do frontów szafek. Wszystkie materiały mają wady i zalety. Drewno jest ciepłe i klimatyczne, laminat praktyczny i dostępny w wielu kolorach. Do białej kuchni pasują wszystkie rodzaje i kolory, a wybór jest naprawdę duży.

Drewniane blaty do kuchni

Dobrze zaopatrzona hurtownia stolarska powinna być najlepszym miejscem, w którym znajdziemy drewniane blaty do kuchni. Naturalne drewno doskonale komponuje się z białymi frontami mebli. Jasne odmiany drewna będą wyglądały nowocześnie, podkreślą biel szafek, ale nie będą mocno z nią kontrastowały. Ciemne drewno doda wnętrzu elegancji, stworzy dynamiczne połączenie i kuchnia nabierze więcej zdecydowanego charakteru. Warto zwrócić uwagę na solidne wykonanie i wykończenie blatów, aby były wytrzymałe i posłużyły na długo. Hurtownia akcesoriów meblowych oferuje potrzebne do wykończenia materiały.

Laminowane blaty do kuchni – jaki kolor wybrać?

Materiał do produkcji powierzchni roboczej, jaką są blaty do kuchni, powinien być funkcjonalny. Ze względu na intensywne użytkowanie zwracamy uwagę na jego trwałość i zachowywanie nienaganny wyglądu przez długi czas. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych materiałów o zróżnicowanej cenie i jakości. Poszczególne tworzywa różnią się zarówno pod względem wyglądu, jak i właściwości technicznych. Wśród popularnych materiałów znajdziemy płytę MDF z laminatem w kolorze naturalnego drewna lub barwach wybranych z próbnika na stronie producenta sklepplyt.pl. Do białej kuchni pasuje niemal każdy kolor blatu, jest więc wiele możliwości do wyboru.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena