Czy wiecie, że użytkownicy Orange na kartę otrzymują prezent za każde doładowanie? Jaki to prezent i jak go otrzymać?

Data dodania: 2021-04-21

Wyświetleń: 543

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

OPIS, INFORMACJA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Prezent za doładowanie w Orange – jak to działa?

Użytkownicy taryfy Orange Free za każde doładowanie konta otrzymują specjalny bonus. Aby otrzymać prezent za doładowanie, należy doładować konto przez stronę www.doladowania.orange.pl lub przez aplikację Mój Orange. Bonus Orange to przede wszystkim paczki internetu. Za każde doładowanie otrzymuje się aż 5 GB! Ważność bonusu to 14 dni, a przy doładowaniu za 10 zł 5 dni, a za 5 zł 2 dni.

Orange Free to zatem idealna taryfa dla osób, które często korzystają z internetu i tym samym potrzebują dużej paczki danych.

Rodzaje bonusów Orange

Oprócz tego, że każdy otrzymuje paczkę 5 GB użytkownicy tej taryfy otrzymują także prezenty za doładowanie uzależnione od wartości doładowania. Wartość, ale także ważność Orange bonusu za doładowanie zależy od kwoty doładowania. I tak: przy doładowaniu za 5 zł otrzymuje się 2,5 GB ważnych przez 2 dni, 10 zł – 5 GB ważnych 5 dni, 25-35 zł – 15 GB ważnych miesiąc, 40 zł – 20 GB ważnych 40 dni, 50 zł – 25 GB ważnych 3 miesiące, 100 zł – 50 GB ważnych 5 miesięcy, 200 zł – 100 GB ważnych 5 miesięcy.

Orange – prezent za doładowanie

Bonus za doładowanie w Orange jest prezentem – klienci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z otrzymywanymi pakietami danych. Całość doładowania można wykorzystać na dowolne usługi (rozmowy, SMS-y i MMS-y). Dotyczy to tylko użytkowników taryfy Orange Free, ale jeśli ktoś ma inną taryfę, to może szybko i łatwo ją zmienić, by móc korzystać z prezentów za doładowanie Orange. Jak? Należy wpisać kod *101*40# - zmiana taryfy jest bezpłatna, a wszystkie środki na koncie zachowują ważność.

Więcej na temat bonusów za doładowania w Orange można znaleźć na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/prezent-za-doladowanie/.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena