Dwunasta wersja jednego z najpopularniejszych telefonów na świecie jeszcze nie zdążyła dobrze zadomowić się na sklepowych półkach, a w mediach już pojawiają się spekulacje dotyczące iPhone 13. Ta wersja smartfonu od Apple ma być rewolucyjna. Na co możemy tak naprawdę czekać?

Data dodania: 2021-04-21

Wyświetleń: 455

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

iPhone 13 – czego możemy spodziewać się w tym roku?

IPhone 13 może wyjść jeszcze w tym roku. Producenci uchylili na razie tylko rąbka tajemnicy, ale z tych informacji możemy już ułożyć sobie obraz telefonu, który niedługo trafi do salonów – również w Polsce.

Jaki będzie iPhone 13?

Przede wszystkim telefon od Apple będzie miał wgranego iOS w 15 wersji. Bardzo możliwe, że całkowicie zmieni to znany nam układ sterowania oraz przywróci znaną funkcję TouchID. Telefon może mieć również ponownie wbudowane rozpoznawanie twarzy (FaceID).

Ekran urządzenia ma być dużo bardziej wyraźny i prezentować jeszcze większe nasycenie kolorów. Przewidywane są też znaczne zmiany w wyglądzie iPhone 13 i ustawieniu aparatu. To wszystko ma wpłynąć m.in. na ergonomię i sprawność telefonu w użytkowaniu.

Wygląd iPhone 13

Telefon przede wszystkim ma mieć mniejsze wcięcie na górze. Po co? Aby zmienić ustawienie aparatu i kamery, które pozwoli wygenerować większe możliwości tego podzespołu. Zmniejszy się też szerokość urządzenia, a i głośnik będzie przeniesiony bardziej ku górze. Zmiany te nie są jeszcze dokładnie uzasadnione, ale najpewniej związane są z kwestiami technicznymi.

Niezależnie od wyglądu i możliwości iPhone 13, z pewnością możemy spodziewać się głośnej premiery, która zachęci do zakupu wiele osób. Niecierpliwie czekamy na oficjalne komunikaty amerykańskiego producenta, który na pewno będzie chciał zdetronizować konkurencję.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat technologii od Apple zapraszamy na stronę https://www.macforce.pl/. Z kolei osobom, których sprzęt komputerowy od Apple doznał usterki polecamy stronę http://macforce.pl/serwis/naprawa-macbookow-i-komputerow-mac/wymiana-dysku, która dotyczy między innymi naprawy dysków twardych w Macbookach.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena