Orange Flex to innowacyjna i elastyczna oferta komórkowa w aplikacji mobilnej. Teraz daje też swoim użytkownikom bezpłatny miesiąc korzystania z HBO GO. Sprawdź promocję Orange Flex i oglądaj najlepsze filmy i seriale tak, jak lubisz. - ARTYKUŁ SPONSOROWANY. 

Data dodania: 2021-03-02

Wyświetleń: 478

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

OPIS, INFORMACJA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Oglądaj HBO GO przez miesiąc w prezencie z aplikacją Orange Flex

Orange Flex: HBO GO i promocja w aplikacji oraz inne zalety oferty

Dzięki nowej promocji Orange Flex dostajesz HBO GO w prezencie przez pierwszy miesiąc. Subskrypcja kosztuje później standardowe 24,90 zł miesięcznie i zarządzasz nią wygodnie przez aplikację Orange Flex na smartfonie. Przez cały czas korzystania z usługi wciągające seriale i największe kinowe hity oglądasz nawet na 5 różnych urządzeniach, w tym na 2 jednocześnie.

Wszystkie szczegóły promocji Orange Flex na HBO GO znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/hbo-go. Łatwo dotrzesz też z niej do informacji o ofercie.

Najważniejsze zalety Orange Flex to:

  • Wygoda. W Orange Flex wszystko robisz wygodnie w aplikacji mobilnej – bez konieczności wychodzenia z domu i dzwonienia na infolinię. Płacisz w formie subskrypcji, więc podpinasz kartę płatniczą lub doładowujesz środki za pomocą BLIKA i zapominasz o przelewach.
  • Brak zobowiązań i elastyczność. Wybrany Plan komórkowy w każdej chwili możesz zmienić na inny (są 4 do wyboru), równie łatwo włączasz i wyłączasz dodatki, a rezygnujesz z usługi bez okresu wypowiedzenia, kiedy chcesz.
  • Atrakcyjna i innowacyjna oferta. Duże paczki GB, popularne Social Media bez limitu gigabajtów, dodatki do podrasowania Planu, możliwość dzielenia się GB z innymi użytkownikami Flexa, bezpłatny eSIM i dodatkowa karta SIM/eSIM, dostęp do sieci 5G, Klub Flex ze zniżkami, Sklep Flex ze smartfonami i gadżetami w okazyjnych cenach – to tylko najważniejsze korzyści.

Jak aktywować Orange Flex i włączyć HBO GO?

Promocja na HBO GO jest dostępna dla aktywnych użytkowników Orange Flex. Żeby nim zostać, wystarczy pobrać na smartfon aplikację Orange Flex ze sklepu Google Play lub App Store, a następnie aktywować usługę.

Jest to szybkie i wygodne. Po prostu wybierasz Plan komórkowy i zakładasz konto, a następnie decydujesz, czy przenosisz stary numer, czy chcesz wybrać nowy (kartę SIM dostaniesz kurierem za 0 zł, lub wybierasz wirtualną kartę eSIM). Potem już tylko wrzucasz selfie i zdjęcia dokumentu, żeby potwierdzić tożsamość oraz podpinasz kartę płatniczą lub płacisz BLIKIEM i to wszystko.

Żeby w Orange Flex włączyć HBO GO wystarczą natomiast 3 proste kroki:

  1. W aplikacji Orange Flex przechodzisz do zakładki HBO GO i kupujesz subskrypcję;
  2. Rejestrujesz się na stronie HBO GO i wpisujesz kod, który wyświetlił Ci się w aplikacji Flexa;
  3. Logujesz się na stronie lub w aplikacji mobilnej HBO GO i oglądasz do woli.
Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena