Zastanawiasz się jak dorobić do pensji albo w ogóle chcesz zmienić swój sposób życia i pracować tylko na siebie? Zaczynasz czytać artykuły na temat skutecznych sposobów zarabiania i nie wiesz jaki będzie najlepszy? Z tego artykułu dowiesz się o kilku mniej popularnych sposobach zarabiania z wykorzystaniem internetu.

Data dodania: 2021-01-02

Wyświetleń: 516

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pomysły na zarabianie w domu

Amazon

Zapewne wiesz czym jest platforma Amazon, ale czy wiesz, że może ona stać się pasywnym sposobem zarabiania? Amazon daje swoim użytkownikom kilka sposobów na zarabianie dużych pieniędzy. Dostanie się do niektórych programów wymaga dobrego przygotowania dokumentów, tylko wtedy mamy pewność, że nie zostaniemy odrzuceni już na wstępie. O samych procedurach może innym razem, skupmy się na tym jak zarabiać z wykorzystaniem tej platformy.

Amazon FBA

Metodą zyskującą na popularności jest Amazon FBA polegający na sprzedaży przypominającej dropshipping, ale jednak zawierającej istotne różnice. Amazon pozwala sprzedawać produkty osobom indywidualnym (w małej ilości) oraz firmom. Podczas gdy na allegro masz mocno ograniczoną grupę odbiorców o wciąż niezbyt głębokim portfelu w Amazonie FBA możesz docierać do Amerykanów chętnie korzystających z zakupów online. Nie musisz przejmować się pakowaniem czy wysyłką, wszystko zrobi za Ciebie Amazon, ty masz tylko dostarczyć produkt do magazynu, przygotować ogłoszenie i działać na rzecz jego promocji, aby było lepiej widoczne w wyszukiwarce. Amazon za całą obsługę zgarnia prowizję, ale koniec końców nie jest ona na tyle duża, żeby nie zainteresować się tym biznesem.

Amazon Merch

Jeszcze łatwiejszą metodą jest Amazon Merch, to propozycja dla osób dobrze radzących sobie w grafice, chociaż te umiejętności też nie są koniecznością. W tym programie projektujesz nadruki na koszulki i nic więcej, to Amazon dostarcza koszulki i je wysyła, nawet nie musisz zamawiać towaru w pełni pasywny zysk.

Reklamy - Google Adsense

Prawdopodobnie najpopularniejszą metodą monetyzacji ruchu na blogu/stronie jest uruchomienie reklam Google, które gwarantują zysk, za każde kliknięcie. Ta opcja to również w pełni pasywny dochód, jednak na niewielkim poziomie. Musisz mieć świadomość, że mając stronę około 100 tys. wyświetleń zarobisz w tym systemie około 1000zł dane oczywiście mogą się wahać w jedną bądź drugą stronę, ale dochód będzie poruszał się w tych rejonach.

Afiliacja

Kolejny sposób to afiliacja, czyli promowanie usług innych firm w zamian za % ze sprzedaży, kliknięcie w link, rejestrację czy wiele innych akcji podjętych przez użytkownika. Do spróbowania tej metody nie musisz posiadać nawet strony internetowej, linki afiliacyjne możesz umieszczać na forach, portalach społecznościowych itd. o ile nie łamią zasad tych stron.

To tylko niewielka część z możliwości jakie na Ciebie czekają, więc nie zwlekaj, bo im szybciej zaczniesz tym szybciej zobaczysz efekty.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena