Zamiatanie podwórka za pomocą miotły zajmuje Ci dużo czasu? A może prowadzisz firmę sprzątającą i szukasz wydajnych urządzeń, które przyspieszą pielęgnacje większych powierzchni? Jeżeli tak to postaw na zamiatarki Karcher, dzięki którym praca nie tylko nabierze tempa, ale będzie również bardziej efektywna.

Data dodania: 2020-12-14

Wyświetleń: 447

Przedrukowań: 2

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zamiatarki Karcher – komu i gdzie się przydadzą?

Zamiatarki Karcher – zapomnij o tradycyjnych miotłach

Zamiatarki Karcher są urządzeniami, które powstały z myślą o przyspieszeniu, a także ułatwieniu zamiatania różnych powierzchni – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Są one nowoczesnymi i zmechanizowanymi zastępcami mioteł – sprzątanie odbywa się pięć razy szybciej. Jest to ogromne usprawnienie szczególnie dla osób, którym zależy na oszczędności czasu, czyli np. firmom sprzątającym czy pracownikom hal magazynowych i zakładów. Zamiatarki radzą sobie świetnie z takimi zanieczyszczeniami jak m.in. liście, papierki, piasek, żwir, kapsle oraz inne drobne zabrudzenia gromadzące się na chodniku, podjeździe, asfalcie oraz innych twardych podłożach.

Zamiatarki firmy Karcher – do użytku domowego 

Zamiatarki zaprojektowano nie tylko w celu przyspieszenia pielęgnacji powierzchni, ale również pod kątem wygody użytku. Charakteryzują się one kompaktową i lekką budową, która umożliwia łatwe zamiecenie węższych obszarów takich jak np. ciasne uliczki czy przejścia. Co więcej – urządzenia te wyposażone są w regulowane uchwyty zakończone ergonomiczną rączką, która zapewnia stabilny chwyt, a także nie męczy rąk nawet w czasie dłuższej pracy. Urządzenia te świetnie sprawdzają się w warunkach domowych – do czyszczenia ogrodu, podjazdu czy podwórka – nie wymagają one schylania, co jest dodatkowym ułatwieniem i zapewnieniem bezpiecznej pracy. Jakie zamiatarki Karcher wybrać do domu? 

  • Zamiatarki ręczne – modele te są szczególnie polecane do użytku na niewielkich powierzaniach oraz w małych pomieszczeniach zamkniętych takich jak np. pokoje. Ich mały rozmiar gwarantuje swobodne manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. Ręczne zamiatarki Karcher przystosowane są zarówno do sprzątania suchych, jak i mokrych zanieczyszczeń – wszystko dzięki dwóm typom szczotek – miękkiej i twardej. Wśród zalet warto wymienić również bardzo cichą pracę oraz łatwe przechowywanie – ze względu na swój rozmiar nie zabierają one dużo miejsca (przystosowane są one również do składowania w pozycji pionowej).
  • Zamiatarki z trakcją – kolejny typ ręcznych urządzeń zamiatających, które polecane są do użytku domowego. Zamiatarki z trakcją różnią się jednak zasilaniem – napędzane są one za pomocą silnika – elektrycznego lub spalinowego. Napęd jest sporym ułatwieniem pracy, dlatego polecane są do użytku na nieco większych powierzchniach. Podobnie jak modele ręczne posiadają ergonomiczny uchwyt, który podnosi komfort użytkowania. Cechują się nieco głośniejszą pracą, wytrzymałą budową, a także specjalnym systemem odsysania pyłu, dzięki czemu świetnie sprawdzają się do zamiatania terenów, które generują duże ilości kurzu.

Profesjonalne zamiatarki Karcher – idealne dla firm sprzątających 

Firma Karcher słynie z produkcji jakościowych urządzeń czyszczących, które znajdują zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i do użytku profesjonalnego. Oprócz standardowych modeli na rynku znajdziesz również specjalne typy zamiatarek, które polecane są do użycia w halach magazynowych, zakładach pracy czy w firmach sprzątających, dla których szybkość, wydajność i precyzja pracy jest na pierwszym miejscu. Jakie profesjonalne zamiatarki Karcher wybrać?

  • Zamiatarki z fotelem dla operatora – są to modele, które świetnie sprawdzają się w zamiataniu większych powierzchni. Dostępne są one w dwóch wersjach: spalinowej (benzyna, ropa lub gaz) i elektrycznej. Przystosowane są one do pracy nawet w ciężkich warunkach np. podczas zamiatania gruzu na budowach czy w czasie remontu. Wysoko ustawiony fotel zapewnia świetną widoczność operatorowi, z kolei system regulacji prędkości obrotowej umożliwia ustawić urządzenie tak, aby nie generowało ono kurzu podczas zamiatania.
  • Zamiatarki chodnikowe – ten rodzaj zamiatarek polecany jest firmom sprzątających oraz zakładom przemysłowym. Cechują się one z jednej strony kompaktową budową, zapewniającą świetną zwrotność podczas zamiatania, a z drugiej zaawansowanymi funkcjami gwarantującymi najwyższą wydajność pracy oraz bezpieczeństwo użytkowania. Posiadają one duże pojemniki na odpady (nawet do 800 litrów) oraz w pełni przeszkloną kabinę, która podobnie jak w modelach z fotelem zapewnia maksymalną widoczność dla użytkownika. Bazują one na wydajnym silniku dieslowym, który powstał z myślą o niskoemisyjności. 
  • Odkurzacze komunalne – modele w pełni polecane firmom sprzątającym. Przystosowane są one do zamiatania i sprzątania różnych odpadów gromadzących się na ulicach takich jak np. liście, papierki czy plastikowe butelki. Cechują się maksymalną wydajnością, a także zwrotnością – kompaktowa budowa pozwala z łatwością posprzątać zabrudzenia gromadzące się np. pod ławkami.

Jeżeli szukasz wyżej wymienionych modelów zamiatarek przystosowanych do pracy zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych, wejdź na stronę https://www.asc-pro.pl/, czyli renomowanego partnera Karcher.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena