Wybór oświetlenia do domu jest bardzo istotny dla ostatecznego charakteru uzyskanego we wnętrzu. W pomieszczeniach można wykreować przytulny klimat lub też stworzyć atmosferę sprzyjającą pracy czy nauce. Wszystko zależy od tego, jakie będzie źródło światła, z jaką mocą i pod jakim kątem będzie emitowany jego strumień. 

Data dodania: 2020-10-27

Wyświetleń: 541

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Nowoczesne oświetlenie Twojej sypialni

W zaprojektowaniu komfortowej przestrzeni w domu lub w biurze pomogą Ci nowoczesne lampy Gie El.

Rola odpowiednich lamp we współczesnych wnętrzach jest bardzo istotna. Dzisiaj te produkty służą już nie tylko do oświetlania – one kreują wygląd pomieszczenia, a przy tym mają duży wpływ na klimat, jaki w nim panuje. Wiemy, że modne lampy powinny zachwycać nie tylko po zapadnięciu zmroku, ale również w ciągu dnia, kiedy istotna staje się forma lampy a nie jej światło. Stąd konieczność zainwestowania w produkt, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania inwestorów. 

Nowoczesne lampy w Twojej sypialni

Wybór nowoczesnych lamp do sypialni jest ogromny, dlatego na pewno znajdziesz produkt, który będzie odpowiadał Ci pod względem designu oraz funkcjonalności. Do wyboru są następujące możliwości:

  • lampy wiszące – klasyczne modele sufitowe, które są centralnym punktem oświetlenia we wnętrzu. Trudno z nich zrezygnować, bo dzięki odpowiedniej konstrukcji i właściwie dobranej  żarówce mogą zapewnić oświetlenie każdej przestrzeni, sprawić, że przebywanie w niej po zmroku będzie przyjemne i bezpieczne. Jednocześnie obecne trendy w modzie pozwalają na instalację nie tylko jednego, a kilku kloszy np. nad stolikiem nocnym czy konsolą;
  • lampy stojące podłogowe – znajdują szereg zastosowań we współczesnych wnętrzach. W sypialni idealnie komponują się w kąciku czytelniczym, czyli koło fotela wypoczynkowego, jak również przy toaletce, żeby robienie makijażu było bardziej komfortowe;
  • lampy stołowe – te modele to absolutny must have w funkcjonalnej sypialni. Lubisz poczytać przed snem? Korzystanie z dyskretnego źródła światła nie powoduje dyskomfortu u partnera, a Tobie dostarczy światła, którego potrzebujesz, aby nie męczyć oczu przy wieczornej lekturze.

Modnych lamp nigdy za wiele! Dlatego w domu lub biurze z odwagą sięgaj po rozwiązania, które różnią się sposobami montażu, rozmiarami oraz wyglądem. 

Styl, funkcjonalność i klasa - modne lampy do Twojej sypialni

Nowoczesne lampy do sypialni nie są wyłącznie źródłem światła. Dzięki designerskiemu wyglądowi stają się ozdobą pomieszczenia nawet wtedy, gdy nie są włączone. To sprawia, że wybierając ten element wyposażenia wnętrza warto zadbać o jego stronę wizualną. W tej roli doskonale sprawdzi się nowoczesne oświetlenie Gie-el wyróżniające się kunsztem wykończenia. To zasługa rzemieślniczej produkcji ręcznej w 100% realizowanej na terenie Polski. 

Nie bez znaczenia są też wysokogatunkowe materiały, łączone ze sobą w inspirujących konfiguracjach. Na uwagę zasługują np. szklane lampy powstające w artystycznym procesie wydmuchiwaniu płynnego szkła w solidnych, drewnianych formach. Zaawansowane, kultywowane od pokoleń tradycje hutnicze znalazły swoje zastosowanie w nowoczesnym designie. Trudno im się oprzeć! 

Tuż obok szklanych propozycji o obłych, subtelnych kształtach znalazły się surowe lampki stołowe, w których dominuje stal. Industrialny charakter produktu został uzyskany z połączenia drewnianej podstawy oraz czarnych stalowych rurek połączonych kolankami czy śrubunkami. To nie opis hydraulicznej instalacji, lecz lampki, która zupełnie odmieni wizerunek standardowej sypialni. Na podobnej kanwie opiera się miedziana lampa podłogowa Portal II, której siła tkwi w prostej formie oraz zastosowaniu zaskakującej formy i materiałów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena