Marka Porsche należy do segmentu samochodów premium o sportowym zacięciu. Takie auta są z reguły kupowane przez miłośników ostrej i szybkiej jazdy. A taki styl jazdy wymaga szczególnej dbałości o silnik i pozostałe podzespoły samochodu. Kupując Porsche z nie do końca znaną przeszłością, możemy wpakować się w nie lada tarapaty. Dlaczego?

Data dodania: 2020-06-30

Wyświetleń: 688

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Dlaczego warto kupić używane Porsche u autoryzowanego dealera?

Historia samochodu i jego aktualny stan

Zakup samochodu premium, zwłaszcza używanego, musi być dobrze przemyślany. Liczy się tutaj nie tylko to, ile zapłacimy za auto, ale również to, ile ewentualnie będziemy musieli jeszcze w nie doinwestować. Kupienie samochodu z niesprawdzonego źródła, o którym nic nie wiemy, może okazać się bardzo zdradliwe.

Jeśli okaże się, że poprzedni właściciel nie dbał o serwis i poszczególne podzespoły są do wymiany, to możemy się bardzo zdziwić. Średni koszt naprawy np. Porsche Cayenne wynosi ponad 4000 zł. A jeśli do naprawy będzie dużo, to nagle okaże się, że doprowadzenia auta do pełnej sprawności, będzie nas kosztować drugie tyle, co jego zakup.

Kiedy kupujemy Porsche od autoryzowanego dealera, nie ma takiej obawy, ponieważ sprzedaje on auta, których historia jest doskonale znana. Co najważniejsze, każde auto przechodzi odpowiedni serwis, gdzie przeprowadzana jest profesjonalna diagnostyka oraz wszelkie konieczne naprawy i wymiany zużytych podzespołów – przy czym stosowane są tylko oryginalne części lub ewentualnie certyfikowane części zamienne. Dzięki temu mamy pewność, że kupujemy w pełni sprawny samochód.

Gwarancja autoryzowanego serwisu Porsche

Korzystając z usług autoryzowanego dealera Porsche w Warszawie, zyskujemy również pełne wsparcie serwisowe – w tym również przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nie trzeba również chyba zaznaczać, że serwis specjalizujący się i doskonale zaznajomiony ze wszystkimi tajnikami samochodów marki Porsche, to pewność otrzymania w pełni profesjonalnej i poprawnej diagnostyki oraz sprawnie zrealizowanych napraw.

Nie sposób zliczyć, ile poważnych awarii samochodowych, w tym również nieodwracalnych szkód, zostało spowodowanych tak naprawdę przez nieodpowiedzialnych mechaników, którzy postanowili wziąć się za naprawę czegoś, o czym nie mają żadnego pojęcia.

Właściciele luksusowych samochodów typu Porsche powinni mieć świadomość tego, że nie są to zwykłe auta, a rozwiązania w nich zastosowane, różnią się od klasycznych. Dlatego serwis tego typu samochodów, powinien być przeprowadzany przez wyspecjalizowane jednostki serwisowe. Co najważniejsze, kupując auto od autoryzowanego dealera, możemy często liczyć na dodatkowy pakiet gwarancyjny, co jest szczególnie przydatne przy samochodach drogich w utrzymaniu i naprawie.

 

Autoryzowany dealer Porsche Warszawa – wsparcie i doradztwo

Jednym z najważniejszych aspektów zakupu samochodów luksusowych, jest również profesjonalne wsparcie i doradztwo. Nie bez znaczenia jest także to, że autoryzowany dealer porsche warszawa może zaoferować nam atrakcyjne sposoby nabycia auta, na przykład poprzez korzystny leasing czy kredyt.

Otrzymamy tutaj także fachowe doradztwo z zakresu użytkowania i serwisowania samochodu, a często również atrakcyjne zniżki na usługi serwisowe. Warto to wszystko wziąć pod uwagę przy zakupie używanego Porsche – bo z pewnością chcemy nabyć sprawne auto, które zapewni nam wiele radości, a nie wraka, który doprowadzi nas do bankructwa.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.vcentrum.pl/

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena