Każdy, kto marzył o wspaniałych wakacjach lub stałym wynajęciu apartamentu na wakacje powinien rozważyć różne możliwości, które oferuje miasto Hurghada w Egipcie. Jest to kurort pełen słońca i ludzi z całego świata.

Data dodania: 2017-11-06

Wyświetleń: 3280

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wynajem i zakup mieszkań w Hurghadzie

Jak najbardziej istnieje możliwość wynajęcia apartamentu w Hurghadzie i jest to świetna opcja na rodzinne wakacje. Polacy cenią sobie możliwość zachowania prywatności oraz dużą przestrzeń. Takie mieszkania nie tylko oferują zachowanie pełnej anonimowości, ale i tez brak hałaśliwych egipskich czy rosyjskich gości. W Egipcie zwykle największym minusem jest olbrzymia ilość gości ze wschodniej granicy, którzy psują nasz wypoczynek.

O apartamentach w Egipcie

Polacy mogą rezerwować apartamenty w Egipcie przez różne portale w internecie. Ogłaszają się tam właściciele mieszkań i proponują różne oferty. Najbezpieczniejsza forma wynajmu jest wynajęcie mieszkania przez agencje nieruchomości w Egipcie, która nie tylko zadba o nasz transfer z lotniska, ale i też zapewni nam czyste mieszkanie i upraną pościel.

Ceny w kompleksach basenowych są oczywiście wyższe z racji oferowanych usług i kosztów serwisu. Poleca się je jednak bardzo. Komfort i luksus jest zawsze zapewniony. Apartamenty w budynkach mieszkalnych są zwykle w niższej cenie. 


Różnicą jest to, że nie posiadają basenu oraz zaplecza w postaci udogodnień hotelowych lub siłowni, sklepików etc… Nie zmienia to faktu, że we wszystkich osiedlach Hurghady zawsze można znaleźć bez problemu kilka marketów, dwie lub nawet trzy apteki, kilka pralni, krawca, stragany z warzywami. W ofertach są lokale z meblami lub bez więc warto się rozejrzeć za najlepszymi ofertami.

Najbardziej poszukiwane lokalizacje to oczywiście El Kawther, Sakkala i Hadaba.Ale miłosnikow starej Hurghady zawsze oczaruje piękny Dahar lub Arabia położone tuż nad brzegiem morza. Pasjonatów kitesurfingu zapraszamy do El Ahyaa lub El Gouny. Ci, którzy posiadają samochód, mogą wybrać osiedla willowe: Mubarak 6, Mubarak 7, Magawish. Przyszli inwestorzy powinni wybrać dobrą lokalizację i przeanalizować stopę zwrotu z wynajmu.

Wiele osób, które wcześniej wynajmowały apartamenty, decyduje się później, nabyć nieruchomość i osiedlić się tu na stałe. Duża liczba klientów w przeszłości wybierała wakacje, najpierw w egipskich hotelach, a potem zmieniła kierunek do wynajętych mieszkań . Co jest w cenie ?

Zwykle, kiedy decydujemy się za na wakacyjny wynajem mieszkania w Hurghadzie, otrzymujemy w cenie w pełni umeblowany apartament z TV, aneksem kuchennym z pełną zastawą, sztućcami. Koce oraz ręczniki zawsze są wyposażeniu takiego mieszkania. Kompleksy z prywatną plażą są dodatkowym udogodnieniem-dzięki czemu korzystamy z plaży bezpłatnie. Nowym standardem jest też darmowy dostęp do WiF-i, prywatnej siłowni oraz restauracji. Bardzo często takie budynki oferujące wakacyjny wynajem są wyposażone w monitoring oraz 24-godzinna ochronę.

Czy można wykupić apartament w Egipcie i na nim zarobić?

Tak jak pisaliśmy wcześniej, każdy Polak ma możliwość nie tylko wynająć mieszkanie w Egipcie, ale i też wykupić taką nieruchomość na własność. Aby kupić apartament w Hurghadzie, wystarczy mieć paszport oraz posiadać około 17 200 USD. Już za takie pieniądze możemy nabyć sensowy apartament, który możemy wykorzystać jako lokatę kapitału.

Ustawa o zakupie mieszkania w Hurghadzie mówi o tym, że każdy cudzoziemiec może zakupić do 2 mieszkań w Egipcie na zieloną umowę lub dowolną ilość mieszkań na egipski akt własności tawkil.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena