Chandra to przeżytek teraz walczymy z nią na każdym progu. Dzięki znajomym i spędzaniu z nimi wolnego czasu, każdy najgorszy dzień o każdej porze roku można zmienić na najwspanialszą przygodę.

Data dodania: 2008-09-10

Wyświetleń: 2169

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Sposoby na jesienną chandrę

Jesień. Ta nielubiana przez wielu z nas pora roku, bo kojarząca się z chłodnym powietrzem i krótszymi dniami. Jest ciemno, smutno i jakoś tak samotnie. Jesień to czas zmian. Jak zawsze, kiedy nastaje nowa pora roku, zmienia się świat wokół nas. Jesienne drzewa, złote kolory to coś naprawdę pięknego. To dzięki nim ta pora roku jest wyjątkowa.
Kiedy myślimy o jesieni widzimy nitki babiego lata, które w pogodne dni unoszą się w powietrzu. A jesienne wieczory…? Polecamy sposoby na ich spędzenie. Odpowiednio zaplanowane mogą przynieść także i nam korzystne zmiany. Proponujemy opcję: wieczór dla siebie lub wieczór z przyjaciółmi. Te proste przepisy gwarantują doskonałą formę na jesienną porę roku.

Wieczór dla siebie: kąpiel, ulubiona książka lub czasopismo, herbata z dodatkiem odrobiny alkoholu np. naszego rodzimego specjału żołądkowej gorzkiej z miodem i goździkami. Nastrojowe światło lampy i cudowna woń gorącego napoju pozwolą oderwać się od codziennych spraw i zwolnic tempo życia. Oczywiście kompozycja i dobór składników tego wieczoru powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb. Polecamy też... robótki ręczne. Wszak w tym sezonie własnoręcznie wykonane swetry, są na wybiegach największych projektantów!

Wieczór z przyjaciółmi: zaproś znajomych i zabawcie się w barmanów. Przyrządzanie drinków to nie tylko prawdziwa sztuka, ale i doskonała zabawa. Liczy się pomysłowość i umiejętność łączenia smaków, czasami pozornie do siebie nie pasujących tak jak odkryty niedawno przez warszawskich barmanów drink, przebojowa mieszanka żołądkowej gorzkiej z... ogórkiem, przekonujący już po pierwszym łyku. Poniżej kilka sprawdzonych "gotowców". Kolor alkoholu warto dobrać do barwy spadających liści, a jego smak powinien nieść w sobie przyjemne ciepło.
Jesienne wieczory nie muszą być długie i nudne. Można je spędzić tak, aby pozostawiły wspomnienia udanych imprez i doskonałego relaksu. Nie dajmy się jesiennym nastrojom.
Licencja: Creative Commons