Narodziny dziecka to całkowita zmiana w życiu jego rodziców. Oprócz wielkiej radości związanej z pojawieniem się maluszka, do głosu dochodzą również potrzeby materialne.

Data dodania: 2015-02-25

Wyświetleń: 876

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak nie przepłacić za ubranka dla maluszka

Noworodek potrzebuje nie tylko pieluszek i jedzenia, ale także ubranek, z których wyrasta w mgnieniu oka. Nic więc dziwnego, że rodzice szukają sposobów, aby na nich zaoszczędzić. Jak można zrobić to najbardziej efektywnie?

Porządne ubranka w niskiej cenie

Pamiętajmy, aby kupować ciuszki przede wszystkim dobrej jakości, najlepiej bawełniane. Pozwoli to uniknąć reakcji alergicznych oraz niewygody dziecka - bawełniane śpioszki i kaftaniki są miękkie i komfortowe, bez “gryzących” szwów.

Niekoniecznie jednak musi to oznaczać kupowanie ubranek wyłącznie w drogich dziecięcych butikach po regularnej cenie. Warto śledzić wyprzedaże odzieży oraz outlety znanych firm, a uda nam się nabyć śliczne i dobrej jakości ciuszki w korzystnych promocjach.

Swap party

Jeżeli mamy koleżankę, która ma małe dziecko, możemy ją zapytać, czy nie chciałaby powymieniać się z nami ubrankami, których jej maluch już nie nosi, a są jeszcze w dobrym stanie. Możemy również zorganizować wymianę na większą skalę, czyli tak zwane swap party. Zapraszamy znajome dziewczyny z dziećmi, każda wykłada na stół ciuszki, które przyniosła, a następnie wszystkie wybierają te ubranka, które najbardziej im się podobają.

Zakupy online

Warto też zapoznać się z ofertą sklepów internetowych, w których ceny czasami są dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Młode mamy uwielbiają zakupy online z tego względu, że mogą sporo zaoszczędzić. Można rozważyć także kupowanie ubranek na aukcjach internetowych. To często ciuszki znanych firm, praktycznie nieużywane (dzieci szybko z nich wyrastają), a więc dobrej jakości.

Zakupy przez Internet są idealną opcją dla kobiet mieszkających w małych miastach lub na peryferiach, gdzie dostęp do markowych dziecięcych ubranek jest mocno ograniczony.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena