Bielizna damska to mix wygody, wdzięku, piękna i seksowności. Kobiety mają do wyboru komplety, gorsety, pończochy, halki, podwiązki itd. Bielizna męska to po prostu slipy, bokserki czy rzadziej stringi. Panom najbardziej zależy na wygodzie, o tym, aby wyglądać seksownie ...

Data dodania: 2008-04-20

Wyświetleń: 6352

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Bielizna damska to mix wygody, wdzięku, piękna i seksowności. Kobiety mają do wyboru komplety, gorsety, pończochy, halki, podwiązki itd. Bielizna męska to po prostu slipy, bokserki czy rzadziej stringi. Panom najbardziej zależy na wygodzie, o tym, aby wyglądać seksownie raczej mniej myślą, Kobieta, aby wyglądać seksy zakłada koronkową bieliznę czasem pończochy czy podwiązkę. A mężczyzna wkładając na siebie obcisłe, przylegające szorty wygląda po prostu niesamowicie pociągająco, a chyba większość z nich o tym nie wie. Przecież nie tylko mężczyźni są wzrokowcami.

Obcisła bielizna na męskich, zgrabnych, jędrnych pośladkach rozpali każdą kobietę.

Stringi na męskim ciele nie dla wszystkich będą pociągające, mogą raczej wywołać rozbawienie, co też może sprzyjać dobremu pożyciu w związku. Więc zarówno panie jak i panowie powinni pamiętać, że bielizna może sprawiać przyjemność wzrokową obu stroną. Mężczyźni tą cechę posiadają od zarania dziejów, kobiety natomiast wykształciły ją w sobie, lub może odkryły w sobie tę przyjemną cechę.

Więc apel skierowany do szanownych panów, noście z wdziękiem swoje bokserki, szorty, stringi czy slipy- bielizna męska też jest seksy.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena