Czego pragną kobiety? To pytanie było zadawane już wielokrotnie. Cóż, odpowiedzi na nie może być wiele, jednak jest coś, co ma najważniejsze znaczenie. Tym czymś jest bliskość. 

Data dodania: 2012-12-15

Wyświetleń: 1825

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 5

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

5 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kobiety pragną różnych „rzeczy”, doznań, oraz przeżyć. Jednak pomimo różnych odpowiedzi łączy je jedno pragnienie, ukryte czasem głęboko w podświadomości, do którego niektóre panie nie chcą się przyznać. Po za nim istnieją inne pragnienia, które bardziej lub mniej władają kobiecym umysłem.

Bliskość?

Czym jest to podstawowe pragnienie? BLISKOŚĆ. Tak, kobiety pragną bliskości, to pragnienie jest o wiele silniejsze niż u mężczyzn, gdyż jest napędzane przez kobiecą emocjonalność. Oczywiście spora część kobiet nie ma ochoty się do tego przyznać, bo chcą być postrzegane jako silne, samowystarczalne itp… Tylko po co? W końcu zdecydowana większość mężczyzn chce otaczać opieką – swoim męskim ramieniem kruchą kobietkę, dzięki temu czując się jak prawdziwy facet. Nieraz jednak zdarza się, że zostaje im to odebrane… I tak facet zostaje z poczuciem, że w zasadzie potrzebny jest tylko jako chodzący bankomat. A skoro wspomniałam już o pieniądzach…

Kasa

Wydawałoby się, że pragnienie „pieniądza” zdecydowanie rządzi wieloma Paniami; ale w zasadzie można by powiedzieć, że toczy ono bitwę z pragnieniem bliskości. Dlatego szczerze odradzam związki z takimi kobietami. Kobieta dla której pozycja i wysokość zarobków faceta ma największe znaczenie, z czasem zawsze sprowadzi jego poczucie wartości do ZERA. Dlaczego? Dlatego, że taka kobieta zawsze znajdzie powód do narzekania i krytykowania Ciebie; aż w końcu uraczy Cię informacją, że należało by Cię zamienić na lepszy model, przyprawiając Ci rogi. Oczywiście jeśli jesteś bogaty, a kobieta znajduje w tobie oparcie i bliskość, masz szanse na szczęście z nią…

Duma

Wracając do kobiecych pragnień. Kobiecy świat rządzi się emocjami, ale zarazem bywamy bardzo dumne. Oczekujemy od mężczyzn, że wielu spraw sami się domyślicie. A jeśli nie to… foch. Nie dość, że chcemy być wysłuchiwane, to jeszcze oczekujemy zrozumienia. Doskonale rozumiem, że pośród częstej lawiny naszych słów, trudno wyłowić to, czego oczekujemy. Na ogół same sprawiamy, że facet ma ochotę po prostu wziąć nogi za pas i uciec do baru na piwo.  My, kobiety, na ogół w takich sytuacjach potrzebujemy jednego: abyście choć udawali, że nas słuchacie, choćby w milczeniu patrząc na nas. A potem byście nas przytulili i powiedzieli jak bardzo nas kochacie, potrzebujecie, lub że jesteśmy piękne (dopasuj według sytuacji;-)) Proste, banalne, prawdziwe.

Seks

Kobiety pragną również seksu. Ok – nie wszystkie, albo nie wszystkie wiedzą, że pragną i dlatego tyle marudzą. Jest jeszcze jeden powód dlaczego marudzą pragnąc seksu. My pragniemy SATYSFAKCJONUJĄCEGO SEKSU. Myślisz, że dajesz swojej kobiecie taką satysfakcję jakiej ona oczekuje? Możliwe, ale uwierz między ohhh a OHHH  może być ogromna różnica. 

Licencja: Creative Commons
5 Ocena