Pisaliśmy ostatnio o różnych sposobach dekorowania wnętrz na święta. Teraz chcielibyśmy się przyjrzeć kilku konkretnym możliwościom. Proponujemy Wam tapety na ścianę oraz naklejki o szerokim spektrum aplikacji, dzięki którym wnętrze uzyska indywidualny charakter.

Data dodania: 2012-12-07

Wyświetleń: 1162

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Naklejki na ścianę to samoprzylepne dekoracje wykonane z bardzo cienkiego tworzywa, które po oderwaniu z podkładu papierowego i naklejeniu wprost na podłoże dają wrażenie tatuażu ściennego. To zdaje się być niewiarygodne, ale wzór praktycznie wtapia się w obszar, na którym go ulokujemy!

 

Umieszczenie naklejki ściennej na wybranym podłożu jest dość proste, a Ty nie ubrudzisz się farbą! Wzory nie błyszczą się i wyglądają na powierzchni jak namalowane matową farbą kryjącą. Naklejki na ścianę matowe można naklejać na każdą gładką powierzchnię: na ściany, meble, lampy, drzwi, lustra, okna itp.

 

Do wyboru mamy całą paletę dostępnych kolorów i wzorów: zarówno graficzne ilustracje jak i zdjęcia, motywy wielokolorowe i stonowane. Bombki, renifery, bałwanki, Mikołaje, choinki, wieńce adwentowe, stroiki, pierniki… Każdy znajdzie coś dla siebie i może ozdobić w wyjątkowy sposób swój dom przed Bożym Narodzeniem.

Przeczytaj także:

Dekoracje w okresie świąt Bożego Narodzenia

Niezależnie od wyznania kochamy Boże Narodzenie. I co roku stajemy przed wyzwaniem, jak gustownie udekorować dom na ten świąteczny czas. Poniżej kilka podpowiedzi, jak uniknąć przepychu i nie wydać fortuny na stworzenie świątecznego klimatu.

Choinko, piękna jak las…

Najpiękniej prezentuje się oczywiście żywa choinka, dodatkowo wspaniale pachnie. Ale jeśli nie masz jej później gdzie przesadzić, lepiej skorzystać ze sztucznej. Producenci oferują obecnie naprawdę wierne i estetyczne imitacje drzewek, które mogą nam służyć kilka lat, co roku wyglądając inaczej dzięki nowym ozdobom.

Jeśli posiadasz duży dom, choinka zdecydowanie powinna sięgać od podłogi do sufitu. W małym pomieszczeniu godnie prezentować się będzie nawet mała, ale na przykład w ozdobnej doniczce. Wystarczy własnoręcznie przewiązana wokół donicy gruba kokarda w świątecznych kolorach. Można też wybrać modernistyczną choinkę z metalu czy kory.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena