Profil Użytkownika

Moja praca to

Niedługo przeprowadzasz się do nowego domu, jednak nie wiesz, co uczynić, by to miejsce było niezwykłe? Jeśli tak sugerujemy Ci poznanie naszego sklepu DCOL. Znajdziesz na tej witrynie tapety na ścianę, obrazy, plakaty oraz wiele więcej. Możesz wybierać z wielkiej liczby już gotowych szablonów podzielonych według rodzaju i kategorii np. fototapety na wymiar, naklejki na sciane, tapety na ściane, obrazy nowoczesne, plakaty na ścianę, fototapety na ścianę. Jeśli jednak żaden z nich Ci nie przypadnie do gustu, to umożliwiamy projektowanie graficzne. Wyjątkowy jest także nasz dział Artyści, w którym odnajdziesz m.in. galeria malarstwa, szkice, reprodukcje obrazów. Wejdź na naszą witrynę i przekonaj się sam jak wiele możemy Ci zaproponować.

Moje zainteresowania

fototapety, naklejki na ścianę, fototapety ścienne, dcol, fototapety do kuchni, plakaty na ścianę, naklejki na sciane, fototapeta do kuchni, foto tapety, naklejki na ściane, fototapety dla dzieci, naklejki ścienne, naklejki scienne, reprodukcje obrazów, fototapety na ścianę, fototapety na wymiar, obrazy na ścianę, plakaty, tapety ścienne, obrazy, obrazy do kuchni, obrazy do salonu, tapety na ścianę, tapety na ściane, projektowanie graficzne, projektowanie pokoju, dekoratornia, banery reklamowe, obrazy nowoczesne, galeria malarstwa, szkice

Pokaż więcej
Czar obrazu

Czar obrazu

Urządzając mieszkanie, dbamy o właściwy wystrój wnętrza, o kolorystykę farb i tapet, estetyczne i praktyczne umeblowanie, wytrzymałą i oryginalną podłogę oraz harmonijne dobrane dekoracje: lustra, zegary, firanki, lampy. Często zostaje wolna przestrzeń na ścianie, którą wspaniale wypełni nam obraz.

Profil

Krzysztof Paterka

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:28206

Data urodzenia:
1996-11-30
Dołączył:
2012-11-30 11:30:23
Miasto:
Jasin
Województwo:
Wielkopolskie

Ostatnie logowanie:
25-02-2013