Obrazy na płótnie to efektowny dodatek, który w ciekawy sposób zdobi wnętrze pomieszczenia. Warto zauważyć, że produkt ten obejmuje szeroki wybór wzorów oraz wielkości. W efekcie pasują one zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i urządzonych w tradycyjnym stylu. Przekonaj się, jak w prosty i szybki sposób można zmienić wystrój pokoju. Wybierz nowy obraz na ścianę!

Data dodania: 2022-04-07

Wyświetleń: 406

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Metamorfoza wnętrza - obrazy na płótnie

Drukowane na płótnie obrazy i ich zalety

Drukowane obrazy na płótnie to doskonały element wystroju wnętrza, który w ciekawy sposób podkreśla jego indywidualny charakter oraz świetnie odzwierciedla zainteresowania jego właściciela. Szeroki i bardzo różnorodny wybór obrazów na płótnie można znaleźć na: https://bajkoweobrazy.pl. Uwagę zwraca wysokiej jakości druk, jak i wielkość oferowanych obrazów. Maksymalna wielkość obrazu to 180 x 100 cm. Warto jednak zauważyć, że niektóre grafiki wymagają zachowania kadru. Oznacza to, że wielkość boku zostanie dopasowana do wybranej szerokości. Wybrać można również pożądaną wysokość i zaznaczyć funkcję "zachowaj pełny kadr". Dzięki temu automatycznie zostanie dopasowana szerokość obrazu. W efekcie na wykonanym obrazie zostanie przedstawiona cała grafika. Wybierz wymarzony obraz i złóż zamówienie.

Postaw na niecodzienną metamorfozę pomieszczenia wybierając ciekawe elementy dekoracyjne, takie jak obrazy na ścianę. Produkt ten doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, salonie, w kuchni lub przedpokoju. Jest to możliwe, ponieważ obraz można dopasować w pełni do twojego wnętrza.  Obrazy to szybki i prosty sposób na zmianę aranżacji, jak i uzupełnienie nowoczesnego wnętrza.

Obrazy abstrakcyjne i znacznie więcej

Obrazy na ścianę dostępne są w wielu wariantach do wyboru. Wyróżnia się podział według następujących kategorii: krajobrazy, góry, morze, wschód i zachód słońca, rośliny, kwiaty, ludzie, zwierzęta, ptaki, miasta, państwa i kontynenty, polskie miasta, mosty, owoce, uliczki, jedzenie i napoje, statki, samoloty, samochody, miłość, abstrakcja, sztuka i twórczość, czarno białe, cztery pory roku, mapa świata, z napisem, religijne, kosmos, akty, do kuchni, do łazienki, do salonu, do pokoju dziecięcego, do biura, do salonu spa, do salonu kosmetycznego lub zegary. Warto zauważyć, że to tylko część propozycji. Obraz może być wykonany również z własnego zdjęcia. Może ono przedstawiać ulubiony moment, wyjątkową osobę lub pupila. Jedno zdjęcie to za mało? Bez problemu można stworzyć kolaż zdjęć na płótnie. Bez względu na wybór, obraz na płótnie to bardzo oryginalny dodatek do każdego wnętrza. Zamów i przekonaj się już dziś, jak efektownie będzie ono wyglądać!

Nowoczesne obrazy na ścianę dla ciebie!

Obrazy na ścianę dostępne są w wielu wariantach do wyboru, jeśli chodzi o wielkość oraz grafikę. To również dwa rodzaje podkładu, mianowicie płótno poliestrowe i płótno bawełniane. Oba rozwiązania są sprawdzone, a wykonany na nich nadruk bardzo efektowny. Bez wątpienia to stosunkowo niedrogi dodatek do każdego wnętrza, który w ciekawy sposób nada mu wyjątkowego charakteru. Do nadruku wykorzystuje się wysokiej jakości ekologiczne tusze pigmentowe, które są bezpieczne dla zdrowia i bezwonne. Ich wykorzystanie pozwala uzyskać przepiękne odwzorowanie kolorów, a także płynne przejścia tonalne. Gotowy obraz jest naciągnięty na drewnianą ramę, a jego krawędzie boczne są zadrukowane motywem zdjęcia. W efekcie powstaje gotowy produkt, który można podarować jako oryginalny prezent. Warto również zauważyć, że tak przygotowany obraz jest gotowy do powieszenia.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena