Jeśli czytasz ten artykuł zapewne interesujesz się programami partnerskimi i uzyskaniem dochodu w sieci. Sam wiesz jak trudno zarobić pierwsze pieniądze w sieci. Próbowałeś już wielu sposobów i żaden nie był skuteczny. Jednak pokażę Ci sposób, który pozwolił mi w 2h zarobić prowizję. Dla osób...

Data dodania: 2008-02-10

Wyświetleń: 5235

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli czytasz ten artykuł zapewne interesujesz się programami partnerskimi i uzyskaniem dochodu w sieci. Sam wiesz jak trudno zarobić pierwsze pieniądze w sieci. Próbowałeś już wielu sposobów i żaden nie był skuteczny. Jednak pokażę Ci sposób, który pozwolił mi w 2h zarobić prowizję. Dla osób, które aktywnie promują program partnerski, być może nie znajdą tutaj nic nowego, jednak wystarczy wprowadzić moje rady w życie, aby samemu zarobić.

Jeśli masz już strony w sieci znacznie przyśpieszysz, ten proces. Jeśli nie masz masz możliwość zarobienia prowizji w 2h jednak, będzie trudniej.

Z tego artykułu dowiesz się:
jak zrobić stronę bez znajomości HTML'a
jak ją wy pozycjonować bez zaplecza i
jak zarobić prowizję, będąc w programie partnerskim.

Więcej porad znajdziesz w książce "Programy partnerskie w praktyce". Wykorzystam sposób Tomka, ale trochę go zmodyfikuję. :)

Metoda numer 1 :)
Stworzenie mini strony. Zastanówmy się co będziemy dzisiaj promować. Na początku niech to będzie podręcznik "seksualny klucz do kobiecych emocji". (nie promuj już tej książki, weź inną :) bądź kolegą:)).

Logujemy się do programu partnerskiego Złotych Myśli. Wchodzimy do działu narzędzia i wyszukujemy książkę. Mamy podręcznik pora znaleźć szablon pod niego.

Darmowe szablony znajdziesz na http://www.freewebtemplates.com/.

Mamy już szablon na dysku, pora go rozpakować. Teraz zastanówmy się na jakie słowa będziemy pozycjonować naszą mini stronę. W tym celu możemy wykorzystać google Adwords(https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal?defaultView=2), lub

jeśli posiadamy stronę o podobnej tematyce sprawdzić jej statystyki. Wchodzimy na statystyki i patrzymy co ludzie wpisują w google znajdując naszą stronę. Jeśli mamy jakąś frazę a nie ma na nią konkurencji przechodzimy do kolejnego etapu. Ja znalazłem frazę "Jak podniecić kobietę", więc na tą frazę będziemy pozycjonować mini stronę.

Edytujemy index.html i odnajdujemy znacznik . Między tym znacznikiem wpisujemy naszą frazę. Następnie piszemy ofertę i wklejamy na stronę (przyda się podstawowa znajomość html). Kolejnym etapem, którego nie możemy pominąć jest stworzenie co najmniej 2 podstron. Skąd wziąć tekst do naszych podstron ?. <br /><br />Możemy sami napisać, albo przedrukować z artelis.pl.<br /><br />Jak tworzymy nazwę podstron ? najlepiej http://naszastrona.pl/slowo-kluczowe.html. Google ocenia co jest między znacznikiem <title>, w treści strony, oraz adres strony. <br /><br />Jeśli chodzi o treść strony, pisząc ofertę nie zapominaj o znacznikach <h1><h2>... oraz <strong><b>. Między tymi znacznikami dobrze jest umieścić słowa kluczowe np. <h1>Jak podniecić kobietę ?</a> <br /><br />teksttekst <strong>podniecić kobietę</strong> teksttekst. Jeśli jesteś zapisany w programie partnerskim google umieść ich reklamy na stronie. <br /><br />Zobacz jak wygląda moja mini strona <a href="http://jakpodniecickobiete.uwodzenie.info.pl" _mce_href="http://jakpodniecickobiete.uwodzenie.info.pl">jak podniecić kobietę</a>. <br /><br />Wykup sobie domenę, a dla każdej ministrony w panelu twórz subdomeny. Nie ma sensu rejestrować dla każdej ministrony domeny. Jeśli nasza ministrona jest gotowa zaczynamy ją pozycjonować.<br /><br /><strong>Sposób 1: jeśli mamy inne strony zbliżone tematycznie.</strong><br /><br />Do każdej strony dodajmy w kodzie <a href="http://www.twojlink.pl" _mce_href="http://www.twojlink.pl">Anchor (słowa kluczowe)</a>. Nie dodawaj kodu więcej niż na 5 stronach dziennie ! Jeśli masz strony z wysokim PR i przede wszystkim wartościowe to wystarczy 3-5 linków i twoja strona powinna być wysoko w wyszukiwarce!<br /><strong><br />Sposób 2: jeśli nie masz stron, albo twoja pozycja jest nadal nisko w wyszukiwarce dodawaj stronę do precli.</strong><br /><br />Jak to zrobić ? Wpisz w google "Presell Page" i znajdzie katalogi na skrypcie wordpressa :). Następnie napisz wartościowy artykuł z linkami w treści :)<br /><br />Strona powinna znaleźć się wysoko w google :) Minis trona jest pozycjonowana na jedno słowo kluczowe, dlatego wy pozycjonowanie nie powinno być trudne :)<br /><strong><br />Metoda 2: Stwórz kurs emailowy. </strong><br /><br />Stworzenie kursu to bardzo prosta czynność. Załóż konto na freebot.pl. Niestety freebot nie jest do końca darmowy. Dlatego należy w polu "Wiadomości" dodać po kolei, dzień po dniu lekcje kursu. Osoba po zapisaniu się na kurs automatycznie będzie dostawać (w polu opóźnienie wpisz dzień w którym ma dostać lekcję) twoje lekcje. W każdej z lekcji możesz polecić jedną książkę. <br /><br />Jednak pamiętaj o tym, aby twoje lekcje były wartościowe!!!! Później pozostało Ci tylko znaleźć osoby, które zapiszą się na twój kurs.<br /><br />Zarabianie nie jest trudne, wystarczy chcieć. Szukaj sposobu!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena